Bella Twins نشان دادن بارداری برجستگی & ترک کمی به تخیل در آشکار سیاه و سفید عکس

حامله, دوقلو — و سابق WWE superstars — نیکی و بری بلا در زمان به حساب توییتر خود را در روز دوشنبه و bared برای همه پیروان خود را.

خواهران و برادران به اشتراک گذاشته شده یک سری از ذوق عکس های سیاه و سفید که در آن آنها خود را نشان می دهد برجستگی کودک در حالی که ترک بسیار کمی به تخیل. در دو تا از عکس دوقلوها ایستاده پشت به پشت در حالی که با استفاده از دست خود را به پوشش و عفت خود را. دیگر عکس ها, برجسته, هر, خواهر, دوربین مخفی خود را.

در همراه با عنوان — نوشته شده توسط نیکی — دوقلو مورد بحث چگونه با افتخار و خوشحال او باردار می شود. او همچنین باز کردن در مورد چگونه آن را احساس می کند به حمل یک کودک در همان زمان به عنوان خواهر او.

“بارداری واقعا هنر است. سفر به معجزه زندگی است. پیوند و عشق با نامشهود. راه بدن تغییرات ایجاد زندگی است. و برای انجام در حالی که خواهری واقعا ساخته شده است آن را بلا برای من است.”

تصاویر و دریافت مقدار زیادی از بازخورد مثبت از این دو را پیروان وفادار بیش از حد. “چه یک برکت و رحمت است که شما هر دو رو تجربه بارداری با هم. خدا بیش از خوب به ما” شاداب یکی از طرفداران خود را.

“این بسیار زیبا است! با تشکر از شما برای گرفتن ما در این سفر شگفت انگیز با شما” نوشت: یک دوم ستایش تحسین ،

“بسیار زیبا” گفت: یکی دیگر از کاربر توییتر. این به طور کلی احساسات در میان اکثریت پیروان خود را به عنوان دوقلوها’ طرفداران نشان داد تا خود را در droves به آمار مانند دکمه پاسخ و جشن می گیرند با آنها.

خواهران فعال شده است در رسانه های اجتماعی در سراسر مربوطه حاملگی و آنها بوده است و بیش از شاد برای به اشتراک گذاشتن عکس ها با طرفداران خود است. به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده نیکی به تازگی در زمان به Instagram به اشتراک گذاشتن برخی از لباس زیر جرقه بزند و باز کردن در مورد تجربه خود به عنوان یک زن باردار است. با توجه به نیکی او شکم شده است خارش به تازگی اما او شده است با استفاده از برخی از ویژه درمان برای کمک به مقابله با التهاب است.

به عنوان Inquisitr مقاله برجسته بلا اعلام کرد که او باردار بود در ماه ژانویه آشکار است که او و شریک زندگی خود را آرتم Chigvintsev نیست برنامه را به یک کودک زمانی که آنها متوجه شدند این زندگی در حال تغییر ، او همچنین اعتراف کرد که او همیشه می خواست می شود یک مادر و پس از آن تعجب خوش آمدید برای رقص با ستاره ها ،

Brie — که انتظار همراه با شوهرش, Daniel Bryan — انتظار می رود که به هنگام تولد در عرض چند هفته از نیکی موعد مقرر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>