بلا ثورن مشترک شایان ستایش تصویری به Instagram در چهار شنبه, فوریه 12, از گرفتن باران در رز از دوز گل سرخ دوست پسر, بنیامین Mascolo.

این ویدئو شروع می شود با بلا نشستن در کف حمام در یک بی تسمه لباس صورتی آراسته با پر زرق و قلب قرمز. به معروف در عشق بازیگر به طرفداران او سخاوتمندانه نگاه اجمالی از او رخ با تشکر از زاویه دوربین که موفق به هدف به طور مستقیم از بالای او. او accessorized او روز ولنتاین گروه با توری, سیاه, دستکش, چند, گردنبند و دستبند و ساعت مچی است. او نیز در برابر او به طوری که او نمی تواند همه شگفتی او تعیین کرده بود تا برای او در اتاق.

بلا از او خواست اگر او می تواند چشم بسته و او در نهایت اجازه داد تا او را به ارائه خود را با یک قلب به شکل جعبه گل که او بیان او لذت بیش از. اما سپس آن را حتی بهتر از زمانی که بن به او گفت که به اطراف اتاق نگاه کنید و او را دیدم آن پر شده بود با چند بسته ترکیدن با چند رنگ گل سرخ از دوز از گل رز. او حتی پر وان حمام با گلبرگ گل سرخ زرق و برق دار, بزرگ تزئینی گل رز به شکل بمب حمام.

آبی با موهای گیج ابراز قدردانی خود را با بوسیدن دوست پسر او را دوباره و دوباره. دو نگاه بسیار زیبا با هم. بلا محبت با اشاره به بن به عنوان “پدر” و “بابا” را چندین بار در طول کلیپ کوتاه.

بن نیز به اشتراک گذاشته یک عکس از دو تا از آنها را در خود Instagram حساب پس از سورپرایز ولنتاین هدیه.

“[T]در اینجا هرگز به اندازه کافی گل برای من به نشان می دهد که چقدر من در مورد مراقبت از شما” خواننده بوده.

“من باید بهترین دوس همیشه” بلا پاسخ در بن نشده.

در عرض یک ساعت از رفتن زندگی می کنند بلا به اشتراک گذاری به دست آورده بیش از 675,000 نمایش از بسیاری از پیروان. طرفداران flocked به بخش نظرات روان بیش از شایان ستایش و تعریف بلا در ظاهر او. او تصویری متصلب تا بیش از 1700 نظرات در کمتر از یک ساعت.

“چگونه او هنوز هم خوشحالم که وجود دارد فقط یکی از جعبه” نوشت: یک فرد با اضافه کردن یک شکلک گریه به خود را در نظر.

“هرگز این اوایل اما شما خیلی خیلی woooow,” raved کاربر دیگر.

به تازگی Inquisitr گزارش داد که بلا به اشتراک گذاشته بود فک انداختن عکس از خودش تاب تنگ اتصالات, برهنه, لباس شب, که نشان داد او کافی منحنی. او را انتخاب لباس برای یک مناسبت خاص او به عنوان دعوت برای حضور در 28th Annual Elton John AIDS Foundation Academy Awards مشاهده, حزب, سهم خود را به دست آورده بیش از 1000000 likes.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im