به مناسبت 4:20 بعد, بلا تورن مشترک شایان ستایش تصویری از خودش با 22.7 میلیون Instagram followers. این ویدئو نشان میدهد او آماده شدن برای به رختخواب در حالی که کشیدن یک مشترک از ماری جوانا و پوشیدن مشاهده از طریق قلاب دوزی بالا که نشان از کون سینه. بلا برچسب حشیش او با نام تجاری ممنوع, گل, در این پست.

در این کلیپ کوتاه که من هنوز هم از دیدن شما بازیگر نشان داده شده است دروغ گفتن در تخت خواب, احاطه شده توسط مخمل خواب دار قرمز بالش. او عینک یک بریده دوزی-گره بالا که او را در معرض رخ و یک گل چاپ لباس بلند و گشاد که تضعیف کردن شانه راست ترک آن لخت است.

بلا به شوخی گفت: cameraperson به “آن را متوقف کند” و اضافه کرد که او “رفتن به رختخواب است.” او نمی گویند که فیلمبرداری شد ،

او tousled آبی-آرام موهای جمع شده در زیر او چند رنگی چشم گربه ، گذشته از این ماسک او همچنین لوازم با گوشواره گل میخ و چندین حلقه های نقره ای. او ناخن رنگ بود قرمز تیره اگر چه چند تخریب شد.

بلا به نظر می رسد آماده برای تخت با آرایش خود را, اما او پر تلالو سایه چشم نگاه کمی smudged. گذشته از او چشم, آرایش بلا همچنین عینک و حتی یک لایه از بنیاد و برخی از رژ لب صورتی.

در ابتدای فیلم او در زمان کوتاهی پف از او مشترک قبل از نورد روی خود, سمت, ساخت, سینه او نزدیک به پاپ از او کوچک بالا. او نیز کشیده چشم او ماسک را به عنوان اگر او واقعا رفتن به خواب.

“420 خلق و خوی!! @forbiddenxflowers امیدوارم که همه stayin امن” او نوشت: در عنوان اضافه کردن یک تسبیح دست از emoji به پایان دهید.

سپس در اظهار نظر و خواسته طرفداران خود را به پاسخ خود را با جالب ترین سیگار داستان.

این ویدئو به سرعت تبدیل به یک ضربه عظیم با بلا طرفداران. در کمتر از شش ساعت پس از رفتن زندگی می کنند پس از انباشته بیش 447,400 دوست دارد و تصویری خود را انباشته بیش از 1.5 میلیون بازدید.

هزاران نفر از Instagram جمع کاربران در بخش نظرات به تعریف او به نظر می رسد و پاسخ به درخواست او برای حکایات سرگرم کننده.

“سلام بلا به نظر می رسد مثل شما داشتن hella دختر سرگرم کننده,” gushed یک فن قرار دادن چهار قلب قرمز از emoji به نظر خود.

“خوب پس من فقط میخوام قاپ زنی که اسب شاخدار گربه چیزی که شما بر روی صورت خود, آره با تشکر خداحافظ” شوخی یک دوم فن.

“شما زیبا ترین و با استعداد در جهان!” گفت یک سوم شخص. آنها همچنین اضافه شده یک قلب قرمز از emoji خود را به سخن گفتن.

در اوایل این ماه بلا مشترک یک عکس از خودش تاب سیاه-و-سفید Chanel bodysuit زوج با Daisy Dukes.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de