بلا تورن 23.8 میلیون دنبال کننده اینستاگرام خود را با آخرین آپلود خود را مبهوت: یک ویدیو سکسی از خود با پوشیدن بیکینی سفید skimpy. این بازیگر بدنام این کلیپ را روز شنبه ۵ سپتامبر به اشتراک گذاشت.

بلا یک تاپ دو تکه سفید روشن می پوشید که به سختی حاوی دارایی هایش بود. تسمه ها از انواع مروارید هایی ساخته شده بودند که بر روی یک چوکر مروارید دلپذیری قلاب شده بودند. مجسمه نیم تنه بوکسوم ستاره کانال دیزنی سابق به طرز خطرناکی نزدیک به ریختن از فنجان های مثلثی آمد. رنگ لباس شنا تنظیم کردن تن برنزی از پوست عمیقا خورشید بوسه او. میدریف برنزه، محکم و باب روز او در معرض نمایش بود، در حالی که اشاره ای از کف کت و شلوار حمام نشان داده شد.

موهای قرمز جسورانه بلا عمیقاً از هم جدا شده بود و شانه اش را پایین می کشید و یک پرنیان عمداً کثیف و سر تخت را می داد. همانطور که برای جواهرات خود را، او را انتخاب کرد به لوازم جانبی با امضای خود را دو ساعت، و همچنین حلقه های متعدد بر روی انگشتان دست خود را، علاوه بر مروارید.

در قطعه فیلم، بلا تماس مستقیم چشمی با دوربین برقرار کرد و به لنز خیره شرجی با چشمان جدی اتاق خواب داد. نگاهش هيچوقت تکان نخورد اون ترش هاش رو روي يه شونه ديونه کرد دوربین تابه پایین بدن او، دادن طرفداران نگاه بهتری به گروه، و همچنین هیکل ساعت شنی و شکل مناسب خود را.

میلیون ها نفر از پیروان بلا سریع برای پاسخ به ویدیو شرجی در بخش نظرات پست، مشتاق به تعریف ستاره در آخرین نگاه خود را.

یکی از پیروان شوخی کرد: «آیا این منظره ای است که وقتی به بهشت می رسدم؟»

“بیکینی خود را،” نوشت: یک نفر دوم، نقطه گذاری نظر خود را با ایموجی صورت خندان متعدد و همچنین قلب قرمز است.

“زرق و برق دار af،” به اشتراک گذاشته سومین کاربر رسانه های اجتماعی، پیگیری پیام خود را با چهره خندان با چشمان قلب و ایموجی شعله.

یکی از طرفداران چهارم پاسخ داد: «نگاه جسورانه عزیزم»

در زمان این نوشته، کلیپ اینستاگرام بیش از ۲ میلیون بازدید را رک زد، بیش از ۸۰۰٬۰۰۰ دوست دریافت کرد و بیش از ۴۰۰۰ نظر به دست آورد.

همان طور که طرفداران The Inquisitr بلا تورن و خوانندگان اینکیسیتر می دانند، این بازیگر اغلب عکس ها و ویدئوهای پوشیده شده را در حساب اینستاگرام خود به اشتراک می گذارد. او به تازگی ارسال شده در یک سری از تصاویر که در آن او پوشیدن بیکینی شلاق زدن gingham که به رخ کشیدن تمام منحنی های خود را. بالای لباس شنا کم روی سینه اش فرو رفت، در حالی که ته ها دریر برهنه اش را نشان می دادند. او در یک قایق در تصاویر مطرح و بوسه دوست پسر خود، بنجامین Mascolo، در یکی از عکس ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im