بلا Araujo نشان می دهد قاتل منحنی در غوطه وری لباس سیاه و سفید

بمب برزیل بلا Araujo wowed هزاران نفر از طرفداران در رسانههای اجتماعی با آشکار به روز رسانی جدید از خودش در یکشنبه, ژوئن 28. بمب به او در زمان Instagram account برای به اشتراک گذاشتن این پست با 2.5 میلیون پیروان و آن را به سرعت به دست آورد توجه خود را.

29 ساله میدرخشد در این تصویر او به عنوان عکس خودش با تلفن همراه خود در مقابل یک آینه است. بلا در مرکز صحنه به عنوان او ایستاده بود به طور مستقیم در مقابل دوربین در حالی که یک دندانه دار کردن لباس قابل مشاهده بود پشت سر او. او ساطع سکسی-هنوز-مبارک پرنیان به عنوان او به طور گسترده ای لبخند با دوربین و کارگردانی او زل زل نگاه کردن مستقیم به سمت او صفحه نمایش گوشی است.

او بلند بور قفل — که شامل یک سایه رنگ-شغل و ریشه های تیره — تقسیم می شد به سمت راست و مدل دهید در فر شل که آبشاری پایین خود را به عقب و بیش از شانه اش.

بلا همچنین به نظر می رسد ورزشی صورت کامل از آرایش پر زرق و برق برای تصویر — یک حرکت که از بالا به او نگاه کلی. این نرم افزار به ظاهر شامل پایه یک هلو سرخ, نور صورتی, سایه چشم خط چشم, برنزه کننده, ریمل مژه و ابرو و پر جنب و جوش رژ لب صورتی.

چه به سرقت برده نشان می دهد در عکس فوری, اما, او قاتل منحنی او به عنوان flaunted او شکل دلخواهی در آشکار ،

پوشاک بود به رنگ سبز تیره و سیاه و برجسته دو تسمه نازک که رفت و بیش از شانه های او و پایین خود را به عقب و دیگری که رفت و در سراسر پشت او. طولانی لباس ترک نیست خیلی به تخیل به عنوان آن را محکم او را در آغوش گرفت شکل انحناء. این مدل همچنین قادر به نمایش یک مقدار کافی از رخ به عنوان لباس های ویژه بسیار یقه غوطه وری. بعلاوه به عنوان پوشاک ساخته شده از هر دو فلر و مواد خالص آن نمایش داده می شود بخشی از ران و bodacious derriere.

او به پایان رسید نگاه کردن با دستبند و ساعت طلای.

او نشان داد در پست geotag که او در مانائوس, برزیل.

چشم نواز عکس فوری دریافت هجوم توجه از طرفداران گردآوری بیش از 21,000 دوست دارد پس از رفتن زندگی می کنند فقط چند ساعت پیش. علاوه بر این بیش از 340 پیروان قدردانی مدل در بخش نظرات در او شکل زیبایی و ساز و برگ.

“بسیار زرق و برق دار لباس” یک کاربر نوشت.

“زیبا ترین دختر در جهان” اضافه شده یک دوم فن.

“بسیار زیبا لبخند” یک سوم تحسین تأکید کرد.

“زیبا” یک چهارم فردی اعلام کرد در پرتغالی.

بلا به اشتراک گذاشته است تعدادی از خیره کننده پست در رسانه های اجتماعی به ویژه این هفته گذشته است. فقط در ژوئن 24, او wowed بسیاری از طرفداران با سفید کوچک است که نمایش داده می شود او بین دارایی های هر Inquisitr. پست دریافت کرده است بیش از 55,000 دوست دارد پس از رفتن زندگی می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>