بلژیک تناسب اندام مدل ساوانا Prez Stuns طرفداران در یک شطرنجی لباس شنای زنانه دوتکه

ساوانا Prez نشان داد بدن مناسب خود را به او نزدیک به 800,000 Instagram followers on جمعه, ژوئن 29, با یک پست جدید است که او را دیدم تاب لباس شنای زنانه دوتکه شیک که هم شکل او چیزی جز نعمت.

در عکس فوری, بلژیک تناسب اندام و مربی برجسته بود در داخل خانه. او رو به دوربین در حالی که ایستاده در مقابل قهوه ای مبلمان و گیاه سبز است. Prez قرار داده و پای راست خود را کمی در مقابل چپ او به عنوان لبه باسن خود را به سمت. او برگزار شد یک شیشه برگزاری زرد نوشیدنی. با توجه به برچسب مکان عکس گرفته شده در بلژیک.

Prez حیرت زده در دو قطعه کت و شلوار حمام کردن مباهات سیاه و سفید شطرنجی چاپ. بالا بود مثلث قرار می گیرد گسترده ای به دو طرف اجازه می دهد او را به او نشان دهد رخ. آن را به حال نازک تسمه کشیده است که بیش از شانه های او و داراي زوائد و جزئیات در امتداد لبه پایین اضافه کردن یک عاشقانه پرنیان به قطعه.

او تیمی بالای او با یک جفت از کف مطابق با U شکل کمر که در سطح پایین باقی مانده در جبهه در حالی که Prez کشیده طرف کمی بالاتر افشای لگن و پایین معده است. تسمه همان زواید در امتداد دو طرف.

Prez عینک موهای قهوه ای کشیده در یک موی دم اسبی. دو سست پیچک در مقابل قاب صورت. او همچنین تصمیم گرفتند به پوشیدن یک بیت از آرایش چشم به ظاهر بوش و ریمل مژه و ابرو با برخی از سرخ شدن داستد در استخوان های گونه.

در زیرنویس Prez پرسید: اگر آن را خوب به پوشیدن لباس شنای زنانه دوتکه در اتاق نشیمن خود را به عنوان او توضیح داد که آب و هوا به طور کامل روشن در شهرستان خود را. Prez همچنین با استفاده از این فضا برای ترویج تناسب اندام تغذیه و مکمل های تجاری EHPlabs. او اعلام کرد که خرده فروش است که با داشتن یک فروش تابستان و در جزئیات توضیح داده شده در این بسته نرم افزاری است که می تواند خریداری شده در یک قیمت با تخفیف.

عکس جذب بیش از 15,100 دوست دارد و بیش از 225 دیدگاه در این ساعت برای اولین بار. طرفداران خود را در بخش نظرات برای پاسخ به سوال او و به ستایش زیبایی او.

“Ahhhh بله [قلب-چشم emoji] [خم ماشین آلات کشاورزی] ما آن را دوست دارم! شما در حال خیره کننده!” یک کاربر نوشت.
“بسیار زیبا و سکسی!!!” پاسخ داد: یکی دیگر از فن.

“بله و ممنون از f-ing نمایش” یک سوم chimed در.

“کاملا خیره کننده وای ساوانا” اضافه شده یک چهارم فن.

Prez اغلب او را نشان می دهد بدنه مخروط به او Instagram طرفداران. به عنوان Inquisitr قبلا نوشته شده و او دیگر ارسال چاپلوس تصویر از خودش فقط چند روز پیش. در آن Prez sported لاسی بالای محصول است که او با برخی از زوج نحیف Daisy Dukes او به عنوان مطرح شده در زمینه چمن. او رنگ زرد روشن و بالا برجسته کردن شانه و آستین کوتاه و قطع در دنده. او شلوارک جین بودند کاپشن سبک با یک دکمه پرواز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>