ادم استخدام: برنامه های کاربردی دعوت به پر کردن 55 خالی

دهلی نو: Bharat الکترونیک محدود (BEL) دعوت برنامه های کاربردی از علاقه مند و واجد شرایط نامزدها به درخواست برای ‘پروژه های مهندس-من’ post.

همانطور که در اطلاع رسانی از مجموع 55 خالی, 6, 14, 8 و 4 متعلق به نامزدها متعلق به EWS OBC SC و ST بود.

داوطلبانی که با موفقیت حذف همه دور از روش انتخاب خواهد شد برای دو سال. این دوره را می توان توسعه یافته برای دو سال دیگر بر اساس نیاز و عملکرد فردی است.

در طول سال اول پروژه مهندس دریافت پاداش از Rs. 35000 در هر ماه. از آن خواهد شد Rs. 40000 تومان. 45000 و Rs. 50000 در هر ماه در طول 2, 3 و 4 سال بود.

واجد شرایط بودن

نامزدها باید نگه B. E/ B. Tech در رشته الکترونیک/الکترونیک و ارتباطات/ E&T/ مخابرات.آنها همچنین باید تجربه مرتبط از دو سال است. سن نامزدها نمی تواند بیش از 28 سال به عنوان در 1st فوریه سال 2020 است.

روش انتخاب

نامزد انتخاب خواهد شد بر اساس عملکرد در آزمون کتبی و مصاحبه.

چگونه به درخواست

داوطلبان می توانند درخواست آنلاین با مراجعه به ادم وب سایت.

آخرین تاریخ دریافت برنامه های کاربردی آنلاین است که 14 مارس سال 2020 است. هزینه درخواست برای معاینه تومان است. 500 برای نامزدها متعلق به کل EWS و OBC در حالی که, SC, ST و PWD داوطلبان معاف از پرداخت هزینه نرم افزار.

برای جزئیات بیشتر داوطلبان می توانند جزئیات رسمی اطلاع رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>