گدا به کارگران خط مقدم TN ترانس زن اس 300+ غریبه یک روز به صورت رایگان

“من یک بار در یک وضعیت مشابه با بدون سرپناه و بدون غذا. اگر مردم از یک شهر مبتنی بر transgender community تا به حال نه در پا برای کمک به من نمی توانست جان سالم به در برد. این مستند شانس من به عقب.”

ارتقاء

Food هرگز تبعیض را تنها ارضا گرسنگی و باعث می شود مردم خوشحال می گوید 60 ساله Sangeetha شده است که با موفقیت در حال اجرا Sangeetha پذیرایی و خدمات یکی از کویمباتور محبوب ترین خدمات کیترینگ برای شش سال گذشته.

یک داستان از انعطاف پذیری و شجاعت Sangeetha که شناسایی به عنوان یک transwoman مبارزه راه خود را از طریق هر چالش به راستی قدرت خودش و بسیاری را در جامعه خود است. و در این آزمایش بار او پا به جلو برای کمک به صدها نفر از افراد بی خانمان با ارائه وعده های غذایی منظم.

“برای بسیاری از افراد به ویژه افراد بی خانمان, مدیریت به یک وعده غذایی تبدیل به یک چالش بزرگ در این مستند. من یک بار در یک وضعیت مشابه با بدون سرپناه و بدون غذا. اگر مردم از یک شهر مبتنی بر transgender community تا به حال نه در پا برای کمک به من نمی توانست جان سالم به در برد. این مستند شانس من به عقب.”

نماینده photo. منبع: 1 و 2

Sangeetha آغاز شد و با جمع آوری وجوه و تن به تن در خودش پس انداز شروع به پخت و پز وعده های غذایی روزانه. با کمک تیم او و بسیاری دیگر از خوب سامریان از جامعه او در حال حاضر موفق به ارائه وعده های غذایی برای بیش از 300 نفر در هر روز.

“تیم من و من در اطراف در سراسر شهر و توزیع مواد غذایی به عنوان بسیاری از مردم ما می توانید. از گدا روزانه کارگران و کارگران خط مقدم از شرکت ما ارائه مواد غذایی به کسی که به آن نیاز دارد اما نمی تواند همیشه و یا دسترسی به آن را ندارند” می افزاید: Sangeetha که همچنین اهدا مواد غذایی بسته به ارزش تومان 1,000 ارزش به بیش از 30 خانواده در این شهرستان است.

یکی از ذینفع Papaathy یک عضو از جامعه که موفق به کسب زندگی با التماس و یا انجام کارهای عجیب و غریب می گوید: “در طول مستند من تا به حال هیچ معنی درآمد. در عرض چند هفته من باقی مانده بود و چیزی برای خوردن. آن Sangeetha عکا که به من کمک کرد در آن زمان سخت با دادن مقررات مانند برنج عطا, نفت, و بیشتر. در این زمان به کمک به او نعمت غیر مترقبه است.”

کمک به نیازمندان در Coimbatore

متولد به یک خانواده از کشاورزان در Bannari یک روستای کوچک به نام بعد از الوهیت Mariamman معبد در تضعیف Sangeetha بزرگ شده در یک خانواده صمیمی.

“پدر و مادر من بودند بی سواد اما به من داد خوب کودکی. به نوعی آنها واقعا هرگز متوجه است که من متفاوت بود. آنها حتی نمی خواهد پرداخت هر گونه توجه به خفیف ویژگی های است که به آرامی شروع به ظهور در حالی که من در دبیرستان بود. به عنوان یک نتیجه, من هرگز مسخره. به جای اینکه کوچکترین فرزند من کاملا نازپرورده بود و تنها شانس یک به رفته به مدرسه می گوید:” Sangeetha از روی علاقه.

اما همه چیز شروع به تغییر زمانی که او در دوران فشار به مطابقت با مجموعه ای هویت و درک پیشرفت در زندگی تنها در شرایط ازدواج و خانواده شروع به بستن بر او تنها سوخت رسانی درایو خود را به بیرون می آیند.

سرانجام در سال 1985 او در سمت چپ صفحه اصلی به حرکت به Coimbatore در جستجوی یک سیستم پشتیبانی در ترانس جامعه است. او تنها 25.

“من می خواستم به میان افرادی که واقعا درک من و آنچه که من از طریق رفتن. من در سمت چپ صفحه اصلی با تقریبا هیچ چیز و نمی شد در یک وضعیت زمانی که من رسیده Coimbatore. اما به لطف جامعه من قادر به کشف خودم و شروع فرایند تبدیل شدن به شخص من خواهید بود” او اضافه می کند.

Sangeetha

در سال 2010 با برخی از کمک پولی از دوستان او پیوست غذا البته در Avinashilingam دانشگاه کویمباتور و در نهایت پس از اتمام این دوره در زمان یک وام از Rs 3 لاخ اجاره خانه و شروع کسب و کار خود را در سال 2014, آشپزی برای سالمندان و همچنین در مراسم ازدواج و خانواده توابع.

او catered به بیش از 100 حوادث از جمله مراسم عروسی و جشن تولد و مجالس در خانه و نیز با توجه به بازگشت به جامعه با آموزش و به کارگیری بسیاری از transpeople.

او همچنین رئیس جمهور از کویمباتور منطقه Transgenders رفاه انجمن. از طریق آن او کمک کرده است تا قطار بیش از 50 transpeople در غذا در CSI اسقف Appasamy و همچنین ساخته های خود کمک گروه که بیشتر آنها کمک می کند تا به راه اندازی یک کسب و کار کوچک.

“ما حداقل 5 سفارشات هر ماه و بریانی معروف ترین غذا در منوی ما. آن است که بسیار محبوب است که ما حتی به نام به تهیه کردن یک تابع در کرالا به تازگی. مواد غذایی در حال حاضر تبدیل به هویت من و من عاشق پخت و پز و خدمت به مردم است,” او می افزاید.

به عنوان یک تقویت به این در حال حاضر سرمایه گذاری موفق او امیدوار است برای گسترش به شروع یک جامعه آشپزخانه که در آن او می تواند آموزش و استخدام بسیاری از transpersons و توانمند سازی آنها را با یک پایدار و شرافتمندانه امرار معاش.

“من تا به حال برای غلبه بر بسیاری برای رسیدن به این فضا است. جامعه است نه استقبال نسبت به مردم مانند ما و در گذشته چندین نفر از قبول مواد غذایی که من پخته بود. من خسته به نبرد ثابت انگ اجتماعی, اما من نمی back down چرا که اگر شما خوب و سازگار و هیچ چیز نمی تواند شما را متوقف کند. در پایان روز, ما همه برابر جنسیتی نباید هر کسی از گرفتن آنها چه می خواهند. در مورد من با وجود همه تردید اولیه پس از ملاقات کردند و من آنها همیشه به پایان رسید تا آن را با محبت و توصیه آن به دیگران است. خوب کار می رود هرگز, ن, شما فقط باید برای نگه داشتن در آن را,” او می گوید.

ارتقاء

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Sangeetha

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>