Bebe Rexha Sizzles در سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه & نشان می دهد لیدی گاگا برخی از عشق

Bebe Rexha کردم و در حالی که متراکم به یک بانوی دل شکسته آهنگ. روز دوشنبه “من یک ظرف غذا” songstress اشتراک ویدیو جدید او Infinite حساب و او مانند نگاه او به داشتن یک انفجار به عنوان او در اطراف رقصید در یک لباس شنای زنانه دوتکه.

Bebe تصویری فیلم برداری شده بود در همان استخر که به تازگی ساخته شده ظاهر در یک سری از کلیپ های کوتاه است که او ارسال شده به او Instagram داستان. 30-سال-نوازنده قدیمی نگاه درخشنده به عنوان او سرد کردن در آب شفاف که به باسن او. او تاب جامد سیاه و سفید دو قطعه که نمایش او ساعت شنی منحنی. لباس شنا شامل یک ثابت بالای مثلث با نازک تسمه شانه که crisscrossed در پشت. پوشاک بود مرطوب و براق و آن را چسبیده به قفسه سینه خود را.

Bebe تطبیق کف برجسته ضخیم سمت قابل تنظیم تسمه با سخت افزار نقره در دو طرف. آنها کشیده بالا در کون باسن. پشت چرخ خیاطی بود و دارای گونه های برامده طراحی که در سمت چپ کمی از او انگیز پشت به تخیل.

این “می گویند نام من” خواننده لوازم براق او انگیز و پیچیده لباس شنا با دو مدال طلا گردنبند. او همچنین لرزاند یک جفت از عینک آفتابی هوانورد با لنزهای تیره. او شانه طول مو بور پایین بود و کمی مرطوب است.

Bebe با اطمینان flaunted او بیکینی بدن به عنوان او بر روی شیار خود را به این آهنگ “باران بر من است.” او لب همگام سازی از شعر به عنوان او ساخته شده چشمگیر بازو حرکات و seductively زد دست او را پایین بدن او. او نیز کشیده در پایین لباس شنای زنانه دوتکه راست قبل از او شروع به چرخش در اطراف. او شروع به پریدن کرد به بالا و پایین و مطرح سلاح های خود را بالا در هوا به عنوان او twirled در آب است. Bebe به حال برای رسیدن به بالا و تنظیم او سایه در پایان از عملکرد پر انرژی.

در این عنوان از او تصویری, Bebe استادانی عشق او را برای دل شکسته.

@beberexha

Bebe سرگرم کننده و اهل تفریح و بازی, استخر, تصویری متصلب تا بیش از 37,000 دوست دارد در عرض سه ساعت پس از او آن را آپلود به حساب او. طرفداران او را هم به بخش نظرات به اجازه دهید او را می دانم که چه مقدار از آنها لذت می برد از دیدن او نشان می دهد او فراوان تابستان روح.

“تابستان عشق!!! عشق زندگی, شادی و لبخند!!!” خواندن یک دیدگاه برای ویدئو های خود را.

“بله ملکه! زندگی خود را بهترین زندگی!” بوده یکی دیگر از فن.

“زیبایی فضل. بله! من آرزو می کنم من تا به حال شیوه زندگی خود را, دختر بچه” یک سوم تبصره به عنوان خوانده شده.

“Bebe شما بسیار زیبا و قدرت نماد” یک چهارم تحسین نوشت.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, Bebe مشترک برخی بیشتر از تابستان خود را با طرفداران در یک خلاق Infinite تصویری که نتیجه گیری با خواننده پنهان بدن خود را پشت بزرگ sunhat.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>