Bebe Rexha Flaunts Her منحنی در Gingham مینی لباس سفید ‘من احساس می کنم خیلی امروز

Songstress Bebe Rexha به زمان Infinite روز دوشنبه بعد از ظهر به او نشان دهد آخرین نگاه و طرفداران او آن را دوست داشت. خواننده به نظر می رسید و در مورد و نگاه هر دو انگیز و شایان ستایش در یک بازی گاه به گاه, لاسی گروه.

The Infinite تصویری آغاز شده و با Bebe رو به دوربین به عنوان او ایستاده بود در خارج از منزل. او موهای خود را به عقب کشیده به یک براق موی دم اسبی او زمان تیره تر رنگ مسلط بر هالیوود به پایان می رسد. او تا به حال ژان ژاکت چنگ در یک دست و سفید کفش در پا.

Bebe عینک یک زن و شوهر از طلا زنجیر دور گردن او و او تا به حال آنچه به نظر می رسد Louis Vuitton مینی کوله پشتی پرتاب بیش از شانه اش. خواننده را نگاه آرایش نسبتا رام مناسب برای یک روز تفرج.

او به نظر می رسد به برخی از قهوه ای سایه چشم و ریمل مژه و ابرو در, همراه با نور و رنگ ها. او همچنین تا به حال آنچه به نظر می رسید به یک سفید لهستانی بر روی ناخن.

در زیرنویس Bebe آرزو همه او را “دوست دارد” خوشحال شنبه و او با استفاده از Electric Light Orchestra آهنگ “آقای آسمان آبی” به عنوان یک همراهی به او کوتاه کلیپ ویدیوئی. او اضافه متن به تصویری اشاره کرد که او احساس زیبا در این ساز و برگ و طرفداران او می تواند ببینید که چرا.

@beberexha

Bebe عینک سیاه و سفید, نوعی پارچه پنبهای یا کتانی-چاپ مینی لباس برای او جمعه گشت. پس از نما برای دوم در ابتدا Bebe سپس در زمان یک گام به سمت دوربین و flaunted برخی از رخ او به عنوان تکیه به جلو به یک بوسه.

به زودی, Bebe تبدیل شده و استراحت یک دست به آرامی در مقابل درخت پشت خود را به طوری که او می تواند مانع شدن مفصل گردنده و پشت پا زدن یک پا در یک شیوه ای اهل تفریح و بازی و نمایش خود انحنا پشت. پایین سجاف کوتاه لباس فرود آمد اواسط ران در زن خواننده شکل است.

قالب اتصالات مینی لباس کاملا در آغوش گرفت همه Bebe باور نکردنی منحنی و اجازه او را برای جولان دادن مقدار زیادی از اعتماد به نفس. در عرض چند ساعت این خواننده Infinite تصویری در حال حاضر مشاهده شده است تقریبا 160,000 بار.

این نگاه بود که به وضوح یک ضربه به عنوان Bebe پست هم نیز دوست داشتم تقریبا 40,000 بار و دریافت بیش از 800 نظرات.

“شما زیبا هستند هر روز عشق من” یکی از طرفداران او نوشت.

“بله ذبح ملکه شما خیلی خیلی خوشحالم که شما را دیدم زیبایی داخل و خارج آن روز” یکی از آشنایان به اشتراک گذاشته.

چند هفته پیش Bebe مطرح شده در یک بیکینی به نمایش گذاشتن منحنی برای میلیون ها نفر از طرفداران و آنها به وضوح تایید شده است. این لباس مینی نگاه ممکن است یک کمی اندکی محافظه کارانه تر بود اما تنگ و آشکار به اندازه کافی به اجازه Bebe را پر رو شخصیت درخشش را از طریق.

“شما همیشه زیبا bebe!!!!!!! XD عشق ساز و برگ خود را!!!! چنین زیبا و دلفریب, تابستان نگاه کنید!!!! 😀 نگه داشتن در زیبا بودن!!!!” شخص دیگری نوشت با یک شور و شوق است که بسیاری دیگر از پیروان Bebe را مضطرب به نظر می رسید به اکو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>