زیبایی گورو آماندا استیل Sizzles در یک لباس شنای زنانه دوتکه, سیاه, خود ‘ویتامین D’

زیبایی, وبلاگ نویس, Amanda استیل flaunted او زن هیکل در, پیچیده, سیاه, لباس شنای زنانه دوتکه به مرحله خارج و خیس کنید تا کمی آفتاب.

در روز شنبه 20 سال, YouTube star در زمان به Instagram به اشتراک گذاری مجموعه ای از دو خیره کننده عکس های فوری با 2.5 میلیون پیروان. آماندا شد تصویر پوشیدن سیاه آجدار دو قطعه. او balconette-سبک شنا بالا برجسته darted تولیدات فنجان که تا به حال underwire و لایه نور. پوشاک نیز تا به حال نازک تسمه شانه. ساختار بالا ارائه مقدار زیادی از آسانسور و حمایت و آن را کاملا به نمایش این مدل را دور چابک رخ.

آماندا را مطابق با کف ضخیم بود و سمت تسمه. لباس را به کمر زد پایین پایین در مقابل در یک گسترده V. طراحی برجسته خود را بلند و لاغر تنه. پایین به نظر می رسد به یک cheeky اما آماندا تنها تصویر از جلو و سمت. شمار او تنها نشان داد که با کوچکترین اشاره از او پرت خلفی اما او خوش بر و رو ران شد بر روی صفحه نمایش کامل.

آماندا لوازم او با آویز نقره گردنبند. او با پوشیدن او, سبزه, مو جدا به سمت و مدل دهید در فر فنری. او تا به حال آن را به عقب رانده و دور از او چهره در عکس و آن را به نظر می رسد به عنوان اینکه او براق گیسوان بودند دمیده توسط نسیم خفیف.

آماندا نگاه زیبایی شامل براق صورتی لب. او همچنین ترسیم کامل کوپید تعظیم مطابق با خط لب. او سایه چشم مخلوط shimmery شامپاین و برنز و طولانی fluttery مژه بوده و با پوشش تیره ریمل مژه و ابرو. او تا به حال صورتی سرخ روی گونه ها و پوست او تا به حال همه بیش برنز تب و تاب بودن.

آماندا بود ایستاده در مقابل یک دیوار کوتاه از برگ بوته های سبز است. چند سرخس نیز در پس زمینه قابل مشاهده همراه با یک درخت لیمو که با مته سوراخ کردن تعداد زیادی از زرد و میوه های خانواده مرکبات.

در این عنوان از او در پست مدل نوشت که او در گرفتن ویتامین D. او با استفاده از برچسب ها برای شناسایی طراح لباس شنا خود را به عنوان لوکس شنا با نام تجاری Onia و او نشان داد که او گردنبند بود از اتاق 13 در لس آنجلس.

در طول چند ساعت Amanda ارسال شد دوست داشت بیش از 58,000 بار. پیروان خود را هم به بخش نظرات به اشتراک گذاری خود را به شدت واکنش های مثبت به تصاویر خود را.

“اوه خدای من یک کودک!!!!!!” بخوانید یک پاسخ به او ارسال.

“حیاط خلوت baddie” یکی دیگر از فن نوشت.

“تصور کنید که به دنبال مانند این” یک سوم تحسین بوده.

“شما نگاه بسیار زیبا” خواندن یک چهارم دهید.

آماندا نیست تنها رسانه های اجتماعی شخصیت که wowed طرفداران خود را با تکان دادن سیاه پوست, basking در آفتاب طلایی براق. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, Madison, نی شد تصویر ورزشی تیره دو قطعه و نما بر روی یک نیمکت چوبی نوسان در یک مجموعه ای از جرقه بزند که ثابت شود به همان اندازه به عنوان محبوب با Instagram followers.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>