ضرب و شتم گرما با نوآوری: 23-YO طرح خورشیدی چتر احمدآباد پلیس

“آنها (پلیس) در حال نگهبانی و نگهداری همه ما امن در چنین زمان تست در حالی که به دور از خانواده های خود. گرما فقط یک ناراحتی آن می تواند کشتن و شهر ما ثابت شده است که در گذشته است. این مستند را دیده است یک جبهه متحد قرار داده تا همه با کمک یکدیگر. به عنوان یک دانشجوی مهندسی این است سهم من.”

ارتقاء


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به [email protected] برای جزئیات بیشتر.


تیاو مخوف Amdavad تابستان خطور کرد تا پس از آن شهروندان است. در طول این مستند است در خانه خود را تحت طرفداران و یا آرامش توسط تهویه مطبوع. و آنها با استفاده از چتر زمانی که آنها گام به گام برای مدتی کوتاه در طول روز است.

اما فلج کننده heatwave است نه نوع در خط مقدم کارگران به ویژه پلیس که در حال منینگ بررسی پست ها در جاده ها باز برای اطمینان از مستند پروتکل است که به دنبال.

آنچه که باعث می شود سال 2020 تابستان احمدآباد بدتر است این است که این شهرستان دارای تعداد زیادی از coronavirus موارد مثبت در نتیجه خواستار کل نیروی پلیس به بیشتر مراقب باشند با چند می شکند.

زمانی که ادیب منصوری یک دانشجوی مهندسی دیدم پلیس گشت زنی در منطقه خود را با کمی حفاظت از گرمای سوزان او می دانست که او تا به حال برای قرار دادن مهارت های خود را و دانش خود استفاده کنید.

در ستایش حرکت ادیب طراحی دو چتر است که نه تنها ارائه می کنند اما سایه خورشید, اما همچنین هوای سرد.

Beating The Heat With Innovation: 23-YO Designs Solar-Powered Umbrellas For Ahmedabad Cops

یکی-از-آن-نوع چتر ساخته شده با فن سوکت شارژ و پانل های خورشیدی با ظرفیت تولید تا 20 وات. آنها همچنین دارای یک باتری پشتیبان گیری است که می توان در شب استفاده می شود.

“آنها (پلیس) به نگه داشتن همه ما امن در چنین زمان تست در حالی که به دور از خانواده های خود. گرما فقط یک ناراحتی آن می تواند کشتن. شهر ما ثابت شده است که در گذشته است. این مستند را دیده است یک جبهه متحد قرار داده تا همه با کمک یکدیگر. به عنوان یک دانشجوی مهندسی این است سهم من ، ” 23 ساله می گوید بهتر از هند است.

Beating The Heat With Innovation: 23-YO Designs Solar-Powered Umbrellas For Ahmedabad Cops

Adeeb ارائه دو چتر (هر هزینه تا 3,000 تومان) به صورت رایگان در زمینه های مختلف در شهر است. آن را دریافت پاسخ مثبت از نیروی.

“آنها (پلیس) واقعا دوست داشتم چتر به عنوان فن و شارژ نقطه بسیار کارآمد هستند. آنها مجبور به ایستادن در هر زمان یک انسان یا وسیله نقلیه عبور می کند اما در بین آنها لذت بردن از هوا که از چتر. آنها به من داده اند یک را پنج جمله چتر. این کالج است به من کمک مالی و در تهیه مواد اولیه می گوید:” ادیب است که در سال آخر مهندسی در L. J. موسسه مهندسی و تکنولوژی است.

ایده ساخت چنین پایدار نوآوری زده Adeeb در ماه ژانویه این سال پس از او در سراسر خورشیدی جدول طرفداران. او فورا ثبت نام خود را در انکوباتور مرکز از دانشگاه و شروع به کار بر روی یک نمونه اولیه چتر برای کالج گارد امنیتی.

“شهر سامرز بسیار سخت بین آوریل و ژوئن. سبزیجات یا آب نارگیل فروشندگان اغلب زحمت تحت بی امان خورشید برای ساعت. به عنوان یک کودک من تحت تاثیر قرار گرفته بود قدرت خود را به کار با وجود گرمای اما به عنوان یک فرد بزرگسال متوجه شدم این یک ضرورت است,” او می گوید.

با کمک مالی از کالج و راهنمایی توسط اساتید ادیب با موفقیت ساخته شده و آزمایش یک چتر با توجه به گارد امنیتی.

ارتقاء

در حال حاضر با تشویق و بازخورد مثبت از شهرستان پلیس ادیب امیدوار است آن را به صورت تجاری قابل دوام و در نهایت راه اندازی محصول خود را.

(ویرایش شده توسط Vinayak Hegde)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>