BCG روشن ‘هند ممکن است بلند مستند تا سپتامبر’ ادعا

دهلی نو: ساعت پس از گزارش های رسانه ها گفت: هند ممکن است آسانسور coronavirus مستند محدودیت تا سپتامبر ایالات متحده بر اساس شرکت مشاوره گروه مشاوره بوستون (BCG) در روز جمعه است outrightly رد این ادعا است.

در توضیح بیانیه شرکت مشاوره گفت که این سند در وجه این شرکت شده است گردش علنا و بدون BCG را مجوز.

“یک BCG سند نشان دادن یک سناریو چگونه COVID-19 virus ممکن است پیشرفت در سطح جهان شده است گردش علنا و بدون متن و یا مجوز از ب ث ژ” این شرکت توضیح داد.

“این سند نمی کند نشان دهنده یک “رسمی BCG نظر” و نه آن ادعا به دولت چگونه این بیماری همه گیر را از تابه خارج” ب ث ژ بیشتر تاکید کرد.

پیش از آن گزارش شد که در حال حاضر در سراسر کشور مستند در هند ممکن است برداشته شود تا سپتامبر است.

نخست وزیر مودی به حال در مارس 24 اعلام کرد که 21 روز در سراسر کشور مستند به عنوان یک اقدام احتیاطی برای کنترل گسترش coronavirus.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>