مبارزه با فقر را پنهان به عنوان یک پسر: هند زنان و اطفال هستند واقعا شگفت انگیز

همچون آرونداتی ردی مطرح شد توسط یک مادر تنها و رادا Yadav دختر از یک سبزی فروش. در ضمن Shafali Varma شکست هنجارهای پدرسالارانه برش مو و لباس مبدل خود را به عنوان یک پسر همه برای عشق کریکت

منn در تاریخ کریکت زنان هرگز دارای یک ورزشگاه به فروش می رسد یک رکورد شکنانه 75,000 بلیط! آن را یک معجزه یا نشانه ای زنان Twenty20 جام جهانی ثابت شده است که کریکت است و دیگر یک مردسالار ،

ارتقاء

آینده نهایی برگزار خواهد شد بین هند و چهار بار قهرمان استرالیا در زمین کریکت ملبورن.

قدرت بسته بندی شده تیم به رهبری کاپیتان Harmanpreet Kaur, وارد مرحله نهایی پس از ضرب و شتم انگلستان در نیمه نهایی.

Image
منبع: BCCI/توییتر


آن خواهد بود که قبل از ازدواج T20 World Cup final برای زنان در آبی و چه چیزی باعث می شود بازی بیشتر خاص است که از آن خواهد شد در 8 مارس که روز جهانی زن ،

با توجه به اینکه کریکت یک دین در هند و همتایان مرد نشان داده اند استثنایی در اجرای گذشته این است که قطعا یک لحظه افتخار برای کشور به زنان درخشان روشن است.

همانطور که ما حرکت به سمت بسیار پیش بینی بازی نهایی, در اینجا نگاهی به پنج کریکت بازیکنان که شکست جنسیتی کلیشه غلبه مبارزات و ساخته شده و هر کس افتخار:

1) Shafali Verma

منبع: ICC/توییتر

روتک متولد Shafali Verma شناخته شده است برای او سخت ضربه روش برای عبور از همه نوع از مرزهای روشن و خاموش-field اما او در بازی کریکت در یک منطقه که در آن دختران به تشویق به بازی بازی در فضای باز اجازه دهید به تنهایی دریافت آموزش های حرفه ای.

امتناع از تسلیم او رویای دختر جوان قطع مو و لباس مبدل خود را به عنوان یک پسر بچه—همه برای عشق کریکت.

امروز در ساعت 16 او جوانترین بازیکن در تیم کریکت هند است و همچنین سومین گلزن در جام جهانی است.

آیا شما می دانید که او شکسته است Sachin Tendulkar را ضبط ؟ اینجا بیشتر بخوانید.

2) وداع Krishnamurthy

منبع: ICC/توییتر

دختر یک اپراتور کابل وداع Krishnamurthy ساخته شده است که اولین بار او را در سال 2011 نیز می آید از آغاز فروتن.

او نقل مکان کرد به بنگالور از چیکمگلور در 13 بعد از او اولین مربی عرفان Sait کشف استعداد او است. دوری از پدر و مادر به تنهایی آسان نیست.

پس از سال ها از پشتکار همراه با یک عزم راسخ برای بازی های بین المللی کریکت وداع فرود آمد خودش امن کار در راه آهن.

هر چند او تاکید کرد که راه آهن در قلب او همیشه متعلق به کریکت. ترک این کار به دنبال رویاهای او بود که احتمالا سخت ترین تصمیم او تا به حال به.

“هنگامی که آن را به زندگی حرفه ای من به عنوان به خوبی به عنوان زندگی شخصی من این یک تصمیم بزرگ است که من در زمان. یک کار چیزی است که شما می تواند سقوط اگر هیچ چیز کار می کند. در همان زمان آن را به یک نقطه که در آن من تصمیم, ‘نه هر بیشتر. من نیاز به برخی از نوع از آزادی که سطح راحتی و شادی می کنید. من تصمیم را به آنچه باعث می شود من خوشحال در حال حاضر,” او گفت: Sportstar.

3) رادا Yadav

منبع: T20 جام جهانی/توییتر

او ممکن است تنها 19 اما رادا Yadav نیست یدکی مخالفان او. در مسابقه کریکت بین هند و سریلانکا بمبئی مبتنی بر جوانی و در زمان چهار ویکت کمک کرد که این تیم در رسیدن به جام جهانی نیمه نهایی.

ارتقاء

مورد ستایش قرار داد به عنوان یک بازی بولینگ همه طفیلی او یک چپ بازوی عنکبوتی که تار میتند که به او cricketing حرفه ای با یک گروه از ساختمان پسران و یک توپ تنیس است.

مانند میلیون ها نفر او بزرگ شد تا به تماشای مردان تیم کریکت جلب laurels و رویای تبدیل شدن به یک بازیکن کریکت را به عنوان به خوبی. اما او کاهش-خانواده طبقه متوسط ساکن در Kandivali تا به حال هیچ وسیله ای برای فرستادن دختر خود به صورت حرفه ای آموزش.

و سپس Praful Naik او اولین مربی وارد زندگی او است. او زمانی که تنها 12 Naik خال خال او بازی کریکت خندقها و تصمیم گرفت که او تا به حال استعداد واقعی است که نیاز به honed.

Naik نه تنها در زمان مسئولیت ارسال به یک مدرسه است که یک کریکت اما تیم بلکه مربی او.

رادا او ساخته شده کریکت اولین بازی در سال 2018 برای ارشد تیم هند و به عقب نگاه نمی.

4) Taniya Bhatia

منبع: دایره کریکت/توییتر

در Chandigarh اقامت تنها 7 هنگامی که او شروع به آموزش خود را در کریکت پس از او پدر و عمو که کرکت بازان حرفه ای–شناسایی او بولینگ و پنبه حلاجی شده دلاوری و ثبت نام او در یک آکادمی.

چهار سال بعد Taniya انتخاب شد برای U-19 خارجه و تیم او جوانترین بازیکن در 11.

Taniya سفر تا سال 2015 بود پایدار و مترقی یکی. او حتی کاپیتان های U-19 شمال منطقه و به ثمر رساند چشمگیر 227 اجرا می شود در یک مسابقه است. اما بعد از دو سال دشوار بود برای او. او از نقطه ای در دولت تیم نمی تواند بازی 2017 جام جهانی.

طبق گزارشاین 22 سال کاهش یافت و به افسردگی پس از او قادر به رد و شروع به تعجب اگر او کریکت حرفه ای بود. اما پدر و مادر او حاضر به تسلیم و کمک به او برای غلبه بر سختی. حمایت خود را کار می کرد و او ODI اولین بازی در سال 2018 در برابر سریلانکا.

او از روی علاقه با اشاره به عنوان “جیب دینامیت’ توسط همکار تیمی.

در جریان جام جهانی, او گرفته شده پنج جلب و انجام سه stumpings از فقط سه بازی. در واقع او عملکرد فوق العاده در پشت کنده است صحبت از شهر و کریکت علاقمندان هستند و حتی در مقایسه مهارت های خود را با کاپیتان سابق, MS Dhoni.

5) ردی همچون آرونداتی

منبع: T20 جام جهانی/توییتر

Raised توسط یک مادر تنها همچون آرونداتی ردی از حیدرآباد شناخته شده است برای او کشنده bouncers و سریع تحویل.

اولین برخورد او را با این ورزش بود که با او برادر, Rohit. مانند بسیاری از حرفه ای خود را بیش از حد با شروع بازی خندقها کریکت.

آن مادر Bhagya که حمایت او از زمانی که همچون آرونداتی ابراز شور و شوق او را برای مردسالار ورزشی, چیزی که بسیار نادر است برای دیدن.

“من بسیار خوب بود در مطالعات من و پس از من شروع به بازی حرفه ای من نشانه تضعیف. اما نه یک بار مادرم به من فشار برای نمره بهتر از سایر دانش آموزان است. او شده است بسیار حمایت,” او گفت: اخبار دقیقه است.

همچون آرونداتی سریع کاسه, بازی های برگزار شده اولین مسابقه بین المللی در برابر سریلانکا در ماه سپتامبر سال 2018 است. پس از آن او بوده و ثابت در این تیم تا کنون او بازی کرده است 14 T20 مسابقات بین المللی.

در کشوری که پر از قرن آداب و رسوم هستند که نه به نفع زنان, از آن آسان است برای شکستن سقف. تجلیل و تنها بهترین آرزوها برای این زنان در آبی که سخت کار می کنند قطعا آنها را بسیار دور در زندگی است.

تصویر برجسته منبع: Radha Yadav/توییتر


همچنین بخوانید: دیدار با 9 آیکون در وزارت تاریخی زنان لیست 2019 را Padma جوایز!

ارتقاء


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>