نبرد در برابر coronavirus: Telangana گسترش مستند

حیدرآباد: Telangana وزیر K Chandrashekar رائو در شنبه اعلام کرد گسترش مستند در دولت تا مارس 30.

پرداختن به کنفرانس مطبوعاتی Telangana وزیر K Chandrashekar رائو گفت که Telangana خواهد بود coronavirus-رایگان 24th مارس. اما به عنوان یک اقدام احتیاطی دولت تصمیم به گسترش مستند و تا پایان ماه جاری است.

تصویری جلسه کنفرانس

توسعه می آید پس از ویدئو کنفرانس دیدار نخست وزیر نارندرا با همه وزرای ارشد جایی که آنها در مورد کوروناویروس و مستند وضعیت در کشور است.

در این جلسه که در روز شنبه نخست وزیر مودی گفته بود که به نظر می رسد به یک اجماع در میان کشورهای در گسترش مستند توسط دو هفته دیگر.

کشورهای دیگر

Odisha و پنجاب اعلام کرد در حال حاضر گسترش مستند در کشورهای مربوطه در میان موجی COVID-19 موارد در کشور است.

ماه گذشته نخست وزیر مودی اعلام کرد که 21 روز در سراسر کشور مستند است که میله میله به پایان مارس 14 به منظور جلوگیری از گسترش رمان coronavirus.

تاکنون 503 موارد مثبت گزارش شده در دولت است که 393 فعال هستند و موارد و 96 مرخص شده. 14 مرگ و میر گزارش شده در دولت تا حال حاضر.

منبع: با ورودی از آنی


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>