ریحان به گیلاس گوجه فرنگی: ناگپور بانوی نشان می دهد که چگونه به رشد گیاهان در خانه

ظرف 45 روز شما می توانید خود را, تازه, آلی, برداشت, سوپ پاستا و بیشتر! #UrbanGarden #CoronaLockdown

ارتقاء


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به [email protected] برای جزئیات بیشتر.


Wکلاه را بهتر از آراستن مواد غذایی خود را با گیاهان آلی? رشد آنها را در خانه خود و برداشت آنها تازه برای یک وعده غذایی! اگر شما فکر رشد ریحان و رزماری و جعفری و سیر و پیازچه و گوجه فرنگی گیلاس دشوار بود, Simran دعا به شما می گوید در غیر این صورت. بهتر هند (TBI) در تماس با Simran یک کارآفرین از ناگپور که رشد گیاهان را در خانه اش و همچنین می آموزد باغبانی داخل سالن و هیدروپونیک به آن علاقه مند است.

او سهام برخی از راهنمایی های ارزشمند.

راهنمایی ساده برای رشد گیاهان در باغ خود را

how to grow herbs at home
منابع تصویر: (L) PickPik و (R) WallpaperFlare
 • خیس کردن دانه ها در آب برای یک روز یا بیشتر ، اجازه دهید آنها را جوانه.
 • در ضمن آماده گلدان های کوچک با مرطوب کوکوپيت. “من به مردم توصیه برای رشد گیاهان در کوکوپيت و نه تنها خاک به دلیل ارزش تغذیه ای است. آن را آسان تر برای رشد گیاهان است که راه” Simran می گوید.
 • آب گلدان دو بار در روز برای 10 روز اول. مطمئن شوید که شما لازم نیست اعمال فشار بیش از حد در حالی که انجام این کار.
 • در روز 10 دانه باید جوانه زده. “جوانه زنی و مهم ترین بخش در حال رشد گیاهان و یا هر گیاه. اگر آنها جوانه سالم شما باید بیش از حد مراقب باشید و یا سخت با آن, مراقبت های بعد. این گیاه ممکن است رشد بسیار شکننده” او سهام.
 • مطمئن شوید که گلدان قرار داده شده در راه است که آنها متوسط و نور کافی و هوای تازه.
 • شما می توانید انتخاب کنید برای اضافه کردن کودهای آلی مانند کمپوست بیش از حد.
 • بعد از 30 روز شما را کاهش می دهد آبیاری به یک بار در روز. مطمئن شوید که شما نم نم آب به طوری که آن را نشانی از آسیب ساقه. “آب را با یک دست نور و یا دیگری دانه را از دست داده در خاک” او هشدار می دهد.
 • توسط 45 روز گیاهان باید آماده برای مصرف است. شهامت و یا قطع برگ و یا ساقه به عنوان در هر نیاز خود را و اجازه دهید گیاه رشد می کنند.

نکات ویژه برای مراقبت از گیاهان خود را

به عنوان هر یک گیاه خاص خود را نیاز دارد Simran سهام برخی نکات با ما برای حفظ گیاهان سبز شکوفه.

برای مثال اگر شما گیاه پژمرده حتی در رسانه نور خورشید شاید آن زمان برای تغییر آن را به سایه. یا اگر آب نیست تراوش به سرعت به اندازه کافی شما می تواند به کاهش مقدار یا فرکانس.

 • رزماری: رزماری رشد می کند بهترین در آب و هوای سرد. بنابراین نمی رشد آن در خارج از منزل و یا در آشپزخانه خود را که در آن گرما از خود لوازم و اجاق گاز ممکن است بیش از حد. در عوض رشد آن را در اتاق نشیمن یا اتاق خواب که در آن نسبتا خنک تر است.
 • ریحان: این گیاه رشد می کند بین 1 تا 2 متر در ارتفاع. برگ ها نیز بسیار گسترده است. بنابراین تا آنجا که ممکن است هر گیاه دانه حفظ 2-پا فاصله. اگر شما را محدود فضا برای رشد یک گیاه در یک گلدان و محل آنها را به طور جداگانه.
 • جعفری: “بهتر است برای رشد گیاهان در سینی بذر و سپس انتقال آنها را در گلدان پس از یک ماه. این روند قطعا دیگر و شما باید خیلی مراقب باشید در حالی که انتقال اما آن را بسیار کارآمد بیش از حد و گیاهان خود را رشد سالم” Simran سهام.
 • موشک برگ: این گیاهان بسیار کارآمد خود دانه. این به این معنی است که گل های خود را حمل و دانه یک گیاه می تواند در نتیجه چندین رشد اضافه کاری. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از این خرج کردن جوانه های گل قبل از آنها می پرورانند. حفظ گیاهان مرطوب در همه زمان ها و در حالت ایده آل رشد آنها در سایه اگر هوا به خصوص در منطقه شما.
 • پیازچه سیر: این گیاهان در گسترش گسترده ای در عرض چند هفته. بنابراین مطمئن شوید که شما ایجاد آنها در حدود 8 تا 12 اینچ از هم جدا. اگر شما نمی خواهید آنها را به خود دانه مانند موشک برگ سرمازدگی جوانه های گل و برگ های تر و تمیز زمانی که آنها رشد بیش از یک اینچ بالاتر از سطح زمین.
 • گوجه فرنگی گیلاسی: Simran سهام “رشد آنها را در کافی نور خورشید. این گیاهان نیاز به تغذیه اضافی و آلی از یک راه برای انجام این کار اضافه کردن قهوه و پوسته. که شما را سالم و عملکرد.”

پرشور باغبان می گوید: “هر گیاه منحصر به فرد است و ممکن است نیاز شما را بیمار می شود. بنابراین درک نیازهای خود را از گیاهان و تغییر استراتژی درآمده است.” بنابراین دفعه بعد که شما احساس می کنید مانند در اختیار داشتن یک سالاد سالم, برای تازه کنده مواد تشکیل دهنده است که دست های خود را پرورش با عشق.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

از ویژگی های تصویر حسن نیت ارائه میدهد از Simran دعا.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>