برمر روستاییان را Birdbath از روغن قلع می تواند الهام بخش صدها نفر برای انجام همان!

روستاییان از برمر راجستان آمد تا با یک بومی birdbath و فیدر برای حفاظت از پرندگان از heatwave.

ارتقاء

منn در هفته گذشته در نقاط مختلف هند از جمله راجستان, دهلی نو, اوتار پرادش Madhya Pradesh و ماهاراشترا تجربه شدید تا بسیار شدید heatwave شرایط که تحت فشار قرار دادند در شب درجه حرارت به طور قابل توجهی بالاتر از حد نرمال است. دهلی ثبت بالایی از 47 درجه حرارت هوا در چورو راجستان لمس 50 درجه است.

چورو بود که نه تنها شهر را تحت تاثیر قرار در دولت است. اکثر شهرهای ثبت شده تا دمای 45-درجه سانتیگراد که موجب تشدید بحران کمبود آب. برای مثال در برمر آب های زیرزمینی سطح خواهد غرق در طول روز به دلیل گرمای سوزان منجر به کمبود شدید آب شرب برای روستاییان.

به زودی آنها متوجه شدم که آنها نه تنها در درد و رنج خود را—پرندگان و دام بیش از حد به حال هیچ دسترسی به آب است.

برای به اشتراک گذاشتن کمی آنها مردم محلی شروع به birdbaths و فیدر از بازیافت قوطی حلبی.آنها ساخته شده با برش باز کردن چهار طرف می تواند با استفاده از یک گرم چاقو یا دست چرخ. این ایجاد شده باز برای پرندگان و کم عمق به خوبی در وسط آب.

حمام آویزان شد در زیر درختان برای جلوگیری از آنها را از گرم کردن به عنوان روز رو گرمتر است.

زمانی که پروین Kaswan, هندی, جنگل مسئول خدمات دریافت یک تصویر از این پرنده بومی فیدر او بلافاصله به اشتراک گذاشته شده آن را در حساب های رسانه های اجتماعی. در صدای جیر جیر خود را, او به دادگاه تجدید نظر به مردم به انجام بخشی خود را برای پرندگان کوچک با نگه داشتن برخی از آب است.

“آن آغاز شد به عنوان یک علت نجیب برای حفاظت از پرندگان در منطقه مربوطه خود. با استفاده از یک پایه مورد که در دسترس است در همه خانه های این بومی راه حل نجات پرندگان در این منطقه از سخت تابستان می گوید:” Praveen در مصاحبه با بهتر از هند است.

چگونه یک توییت الهام بخش مردم در سراسر هند به Birdbaths

Kaswan پیش بینی نیست که ویروسی جیر می تواند الهام بخش بسیاری دیگر به دنبال کت و شلوار. “این دلگرم کننده برای دیدن مردم در سراسر کشورهای مختلف های با نسخه خود را از birdbaths می گوید:” پروین.

سواراج Vishwakumar یک مهندس مکانیک مستقر در ریپور, Chhattisgarh بود در میان بسیاری بودند که با الهام از این توییت و تصمیم به ایجاد خود را.

“من استفاده می شود خالی روغن قلع در خانه من برخی از سیم و چرخ و دست به برش فلز است. در عرض نیم ساعت انجام شد و من نگه داشته و آن را بر روی سقف. اما پرندگان را نشان نمی دهد تا زمانی که من در آن قرار داده شده بر روی یک درخت در نزدیکی خانه من. در حال حاضر 5 تا 6 خوراک پرندگان در آن هر روز, ” او می گوید.

اما آن را فقط سواراج بود که با الهام از تصویر از برمر.

پروین می گوید پس از توییت منتشر شده در راجستان Patrika, گروهی از مغازه داران و کارگران خود را در بیکانر پا تا به 500 چنین birdbaths. آنها قرار داده شده خارج معابد و توزیع رایگان از هزینه به هر کس علاقه مند بود.

Vishal Wadkar مقیم پونا نیز در میان بسیاری از کسانی که بودند با الهام از صدای جیر جیر.

“هر روز صبح من با شنیدن سمفونی غوغای پرندگان, اما من تا به حال هرگز فکر در مورد جایی که آنها را در پیدا کردن آب برای نوشیدن به خصوص در شهرستان ها. این پست توسط Kaswan آقا من فکر کردم و من بلافاصله تصمیم به ایجاد یک birdbath. من با استفاده از یک روغن قلع می تواند و یک چاقو برای برش فلزات. من تضمین وجود دارد هیچ لبه های تیز و ظرف چهار ساعت آن انجام شد. جدای از آن, من اضافه شده برخی از ماهی های گوپی در حمام پرنده را به نگه داشتن پشه از پرورش در آب راکد” او می گوید.

رسانه های اجتماعی ساخته شده است تاثیر نه تنها در زندگی انسان بلکه حیوانات. در اینجا برخی از دیگر حمام پرنده که مردم پس از دیدن توییت:

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>