بارسلونا در یک اپرا برای یک جمعیت از پوچینی دوست گیاهان

بارسلونا Liceu opera خانه میزبان یک کنسرت برای 2,292 گیاهان. LiceuOperaBarcelona / YouTube

پس از coronavirus مستندات لازم شد در سراسر جهان زندگی می کنند تئاتر و اپرا شرکت گرفته اند یک ضربه بزرگ: اپرای متروپولیتن در شهر نیویورک لغو خود را در فصل پاییز آنها را هزینه $100 میلیون دلار درآمد را از دست داده و آوازی استادان مانند Andrea Bocelli مجبور شده اند به خواندن بیش از livestream به منظور انجام. روز دوشنبه اما بارسلونا Liceu خانه اپرا دوباره باز پس از چند ماه از لازم shutdown با هوش عینک. خود کنسرت برای Bioceneیک مفهوم است که از مفهومی هنرمند Eugenio Ampudia درگیر این Uceli string quartet بازی پوچینی را Crisantemi به 2,292 گیاهان “نشسته” در خانه اپرا.

در نتیجه یک سری از مثبت تصاویری خیره کننده که به سرعت دور در رسانه های اجتماعی: خوشه به راحتی در چنین مجلل تنظیم گیاهان به نظر می رسد به عنوان مشرب و احترام در مخاطب به عنوان انسان خواهد بود در هنگام گوش دادن به موسیقی کلاسیک. “در زمانی که بخش مهمی از بشر است بسته خود را در فضاهای محصور شده است و موظف به ترک, جنبش, طبیعت رخنه کرد به جلو به اشغال فضاهای ما واگذار,” Ampudia توضیح داد به نگهبان وقتی پرسیده شد که چه چیزی الهام بخش او برای ایجاد این کنسرت. “و آن را انجام داده است تا خود را ریتم به گفته خود بیمار چرخه های بیولوژیکی. می تواند ما را در گسترش ما همدلی و آن را به گونه های دیگر? بیایید شروع با استفاده از هنر و موسیقی و دعوت طبیعت به یک سالن کنسرت.”

حتی اگر این کنسرت به پایان رسیده است این پروژه هنوز به این نتیجه رسیدند: هر یک از اپرای گیاهان اهدا خواهد شد به 2,292 سلامت کارگران ایم که مبارزه در برابر گسترش این بیماری همه گیر. با توجه به نحوه گریم 2020 معلوم شد که این کنسرت برای Biocene تقریبا تکان دهنده ملایم و سعید و تقریبا قطعا تبدیل به یکی از به یاد ماندنی ترین مقیاس بزرگ هنر معاصر پروژه از سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>