در ظاهر در “نگه داشتن خانه” مجازی جمع آوری کمک به این نتیجه رسیدند که یکشنبه شب رئیس جمهور سابق باراک اوباما پیشنهاد کرد که حزب دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان تنها بازوی دولت عقب هل دادن در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “بی قانونی” دیلی میل گزارش داد.

“یک دلیل خوب برای نگه داشتن خانه است که برای حفظ Nancy Pelosi, سخنران, و که به اندازه کافی خواهد بود” اوباما گفت.

“اما اگر شما نگاه کنید در دو سال گذشته و یا سال و نیم از خانه بوده است سدی در برابر بی قانونی است که ما دیده ایم و بی توجهی به پایه هنجارهای دموکراتیک است که نه فقط از کاخ سفید اما فعال شده است توسط جمهوری خواهان در سنا و اگر آنها به حال خود druthers که جمهوری خواهان در خانه.”

چهار بخش مجازی جمع آوری کمک های سری برگزار شد به جمع آوری پول برای حزب دموکرات به قانونگذاران و نامزدها به دست آورده و 14 میلیون دلار. به گزارش دیلی میلاین حزب امیدوار است برای حفظ کنترل بیش از خانه در حالی که همچنین به دست آوردن صندلی به اندازه کافی در سنا برای به دست آوردن یک اکثریت قدرت بر هر دو مجلس کنگره است. با توجه به اوباما, به دست آوردن اکثریت در دو مجلس مقننه قوه مقننه از دولت فدرال بسیار مهم در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده دور دوم در ماه نوامبر.

Former US President Barack Obama addresses the crowd in support of Georgia Democratic Gubernatorial candidate Stacey Abrams during a campaign rally at Morehouse College on November 2, 2018 in Atlanta, Georgia.
  جسیکا McGowan / گتی ایماژ

اشاره کرد که ایمیل های روزانهوجود دارد در حال حاضر 232 دموکرات ها در خانه 197 جمهوری خواهان و آزادیخواه. پس از عبور از دموکرات در کنگره John Lewis وجود دارد پنج جای خالی در اتاق. هر واشنگتن پستوجود مناطق مختلف در حزب جمهوری خواه ایالات متحده است که می تواند منطقی تلنگر به دموکرات ها در سال 2020 است. این مناطق اقامت در کشورهایی مانند گرجستان, ایلینوی, نیویورک و تگزاس. وجود دارد همچنین در مناطق که در صورت احتمال تبدیل از حزب دموکرات به جمهوریخواه در ایالات نیومکزیکو اوکلاهما و کارولینای جنوبی است.

اوباما قبلا با استفاده از یک مجازی جمع آوری کمک به هدف را در مغلوب ساختن پیشی جستن و قانونگذاران جمهوریخواه کنگره و رسانه ها شبکه های که گفته فعال, رئیس جمهور, نیویورک پست گزارش شده است. با توجه به اوباما در کاخ سفید اتحاد رانده دستور کار است که در تعارض با “بسیار پایه” آمریکا است. او را متهم به املاک و مستغلات مغول را با دولت نشان می دهد که حقایق و علم مهم نیست و این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان “خبر جعلی.”

حزب بزرگ قدیمی (GOP) گفته شده است نگران است که رئیس جمهور خواهد شد از دست دادن در صندوق های رای در ماه نوامبر. در میان این ترس حزب گزارش شده است که در تلاش برای تمرکز تلاش خود را در حفظ آن اکثریت در سنا است. علاوه بر این گزارش ها نشان می دهد که ایران داده است تا در تلاش به دست آوردن مجدد کنترل از خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im