باراک اوباما از آمریکایی ها به گوش دادن به کارشناسان در میان Coronavirus همه گیر

رئیس جمهور سابق باراک اوباما به تازگی خطاب به آمریکایی ها و تکرار بهداشت عمومی مشاوره در امن باقی مانده میان coronavirus همه گیر مردم شده است.

“این تعطیلات آخر هفته بیایید امن و هوشمند” او هنوز توییتی. “این را به همه ما به ضرب و شتم این ویروس. بنابراین پوشیدن ماسک. شستن دست های خود را. و گوش دادن به کارشناسان و نه مردمی در تلاش برای تقسیم ما. این تنها راهی است که ما انجام این کار با هم.”

به گزارش تپهاوباما قبلا در خواست آمریکا برای گوش دادن به کارشناسان بهداشت عمومی در چگونه برای مقابله با این بیماری همه گیر به درستی. در ماه مارس او به نام دست به اقدامات احتیاطی مانند شستن دست و به دنبال دستورالعمل های ارائه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و همچنین بهداشت محلی مقامات.

رئيس جمهور سابق بوده است انتقادی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر. در علاوه بر این به ظریف واکسن را که قبلا ذکر شده, صدای جیر جیر, اوباما ظاهرا به نام برگ برنده را از دست داده و همه گیر یک “هرج و مرج مطلق فاجعه” در خصوصی ممکن است تلفن تماس بگیرید. به گزارش اخبار جهانیدر همان تماس اوباما گفته ادعا کرد که اخیر الگوی خودخواهی و تقسیم در امریکا رانده و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ظاهرا هرج و مرج در پاسخ به COVID-19 بحران است.

“آن شده اند که بد حتی با بهترین دولت” اوباما این گزارش گفت:.

In this screengrab, Former President Barack Obama speaks during Graduate Together: America Honors the High School Class of 2020 on May 16, 2020.
  گتی ایماژ / گتی ایماژ

با وجود افزایش coronavirus موارد در سراسر آمریکا و بسیاری از چهره های برجسته — از جمله باراک اوباما — در تماس با آمریکایی ها به امنیت عمومی به طور جدی تهمت همچنان به امتناع از پوشیدن یک ماسک و یا اصرار به انجام این کار. به عنوان Inquisitr گزارش بسیاری از سناتور جمهوریخواه شکسته اند با رئیس جمهور و تشویق مردم به پوشیدن ماسک و شرکت در احتیاطی مناسب برای مبارزه با کروناویروس.

اوباما نیز اخیرا در توییتی حمایت خود را از حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن که منتشر یادبود روز استقلال تصویری که او در آن حمایت خود را برای مبارزه برای برابری برای همه آمریکایی ها است.

“ما وعده موسس هرگز تضمین شده است. هر نسل نامیده شده است به ما کمی نزدیک تر به ما بالاترین آرمان و تاریخچه تماس در ما در حال حاضر. بنابراین اجازه دهید همه انجام آنچه ما می توانیم برای کمک به @JoeBiden گسترش است که وعده برای همه آمریکایی ها است.”

بایدن ارائه کرده است یک تضاد کامل با مغلوب ساختن پیشی جستن و به طور مداوم پوشیده, ماسک, در میان همه گیر. رئیس جمهور است و حتی مسخره معاون سابق رئیس جمهور برای تصمیم گیری و قبلا ترجمه رادیو فردا میزبان بریت هیوم حفاری در بایدن ظاهر در یک ماسک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>