‘Baraat’ overstays در خانه عروس در با توجه به مستند

علیگر: در یک مورد منحصر به فرد از جشن عروسی گرفتن بی جهت تمدید یک ‘baraat’ شده است به ماندن در خانه عروس برای بیش از 22 روز در حال حاضر به دلیل مستند.

Ramnath Mahato آمد به در علی گڑھ علیگر با baraat (ازدواج صفوف) پسر خود را Vijay Mahato. عروسی بود solemnised در مارس 21 و ‘baraat شد به ترک در مارس 23 برای Jharkhand.

این ‘janata مقررات منع رفت و آمد در مارس 22 و پس از آن مستند قرار دادن تمام خود را از برنامه سفر و 15 عضو ‘baraat’ شده است به ماندن در خانه عروس پس از آن.

عروس پدر Narpat Rai گفت: او در حال حاضر پیدا کردن آن را دشوار است به میزبان داماد و ‘baraat’.

“دولت های منطقه است که اجازه می دهد آنها را به ترک. هر چند مقامات در حال تنظیم ناهار من باید به مدیریت صبحانه و شام برای baraat. آن را دشوار است برای گرفتن کالاهای اساسی برای تغذیه 15 نفر دو بار در روز و پول نیز در حال اجرا است.”

داماد گفت: “این یک وضعیت غیر معمول. ما نمی دانیم اما می تواند هر چیزی را انجام دهید.”

یکی از baraatis گفت: در پایان این مستند آنها به راحتی می تواند واجد شرایط برای یک اسلات در کتاب گینس رکورد برای ‘baraat که ماند طولانی ترین در عروس محل.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>