‘تعویض بازی’ رفته بر روی صفحه نمایش در سطح C ساوتهمپتون بیمارستان عمومی. اندرو ماتیوز/PA تصاویر از طریق گتی ایماژ

Banksy, گریزان, گرافیتی هنرمند شناخته شده برای مبهم حرکات خلاقیت خود را نسبت به وقایع کنونی است که ساخت عناوین دوباره برای آخرین کار: یک نقاشی با عنوان “تغییر بازی” است که ویژگی های یک پسر جوان ملبس در لباس بازی با یک عروسک پوشیدن پرستار ساز و برگ. در یک سبد در کنار پسر مرد عنکبوتی و بتمن عروسک دروغ languidly; آنها یا دور انداخته و یا به طور موقت نادیده گرفته شود. با توجه به BBCنقاشی آویزان بود در سالن انتظار ساوتهمپتون بیمارستان عمومی در انگلستان و Banksy خود را در سمت چپ یک پیام پشت برای کارگران بیمارستان او ظاهرا نقاشی به افتخار. “با تشکر برای همه شما انجام می دهند” Banksy گزارش نوشت. “من امیدوارم که این روشن در محل تا کمی حتی اگر آن را فقط سیاه و سفید است.”

همچنین نگاه کنید به: حتی Banksy کار از خانه: خیابان هنرمند سهام حمام قبل

“ما در بیمارستان خانواده شده است به طور مستقیم تحت تاثیر با از دست رفتن غم انگیز بسیار دوست داشتنی و اعضای محترم ستاد و دوستان” پائولا سر مدیر عامل بیمارستان دانشگاه ساوتهمپتون NHS Foundation Trust گفت BBC. “این واقعیت که Banksy انتخاب کرده است ما به رسمیت شناختن سهم برجسته همه در و با بیمه خدمات درمانی در حال ساخت در بی سابقه بار است که یک افتخار است.” بنا به گزارش ها این نقاشی باقی خواهد ماند و در سالن انتظار بیمارستان تا زمانی که از آن خواهد شد و سپس به حراج گذاشته شده به منظور جمع آوری پول برای بیمه خدمات درمانی.

پس از کارگران بیمارستان از تمام نامگذاریهای در خط مقدم از coronavirus همه گیر آن را حس می کند که Banksy می خواهم برای ادای احترام به جمعی قربانی تمام پزشکان و پرستاران در حال ساخت است. اما آن را قطعا جالب است که هنرمند را انتخاب کنید برای نشان دادن احترام خود را برای حرفه ای پزشکی با نقاشی یک پرستار به عنوان یک اسباب بازی برای کودکان; تخت و استاتیک شکل که می توان با یا دور انداخته در تصادفی. شاید این بار خوانده شده کمی بیش از حد به پیام, اما آن را همیشه احساس می کند مانند Banksy هرگز نمی تواند فقط محترمانه بود. حتی جدی ترین خلاقیت soured با یک اثر خفیفی از رنگ از چیزی که احساس می کند به طور قابل توجهی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de