اعضای پیاده روی عمومی در گذشته های جدید بنکسی هنر در 14 فوریه سال 2020 در بریستول, انگلستان. Finnbarr وبستر/گتی ایماژ

نیمه ناشناس انگلیسی بنکسی هنرمند خیابانی راه اندازی کرده است هنر خود مانع از سراسر جهان در گذشته ارائه او یک globalist وقتی که می آید به تاثیر فرهنگی, اما یک بار در در حالی که او دور می دهد نکات در مورد هویت واقعی خود را در راه جالب است. به افتخار روز ولنتاین گزارش در حال ظهور است که Banksy ایجاد کرده است آخرین کار خود را از هنر عمومی در بارتون تپه بریستول. بریستول با توجه به نویسنده تریستان Manco نوشت که در سال 2002 کتاب استنسیل گرافیتیاست و در شهرستان که در آن Banksy متولد شد. بنکسی در ابتدا “شد که در نقاشی های دیواری در طول بریستول آئروسل بوم از اواخر 1980s” می نویسد: Manko—یکی از چند ناقص جزئیات شناخته شده در مورد هنرمند. جدید آثار هنری که Banksy چسبیده به کنار آنچه به نظر می رسد یک ساختمان مسکونی, ویژگی های یک دختر کوچک ارائه شده در سیاه و سفید که با شلیک یک تیرکمان بچه گانه به یک دسته گل از انفجار گل سرخ.

به عنوان نمونه برای Banksy, آن را کمی مشخص نیست که آیا این هنرمند است skewering مفهوم روز ولنتاین و یا پرداخت ادای احترام به آن: کمی دختر در آثار هنری قرار است به از بین بردن مفهوم عشق رمانتیک با پرتابه یا این است که او در واقع دوش گرفتن جهان با عشق خیس گلبرگ گل? تنها هنرمند می تواند با اطمینان بگوید و Banksy نیست همیشه واقعا روشن هر چیزی را مگر اینکه او واقعا احساس می کند مانند آن است.

همچنین نگاه کنید به: Banksy سرقت حل ؟ دو بازداشت در پاریس برای پمپیدو مرکز دزدی

حتی اگر Banksy هنوز به افتخار طریق هر گونه موزه مروری و یا در غیر این صورت مشروعیت نهادی مراسم این هنرمند همچنان به درون واژگون سازی انتظارات اساسا فقط ظاهر را با آثار هنری جدید در هر کجا و هر زمان که او می خواهد. مانند کسی که می داند که چگونه به انتشار محتوای خود را به خوبی Banksy نیز تمایل به اعلام جدید با این نسخهها کار آنلاین به عنوان آنها ممکن است همزمان با مربوطه تعطیلات و یا رویدادهای مهم مانند روز مبارزه با تروریسم در اروپا یا کریسمس. با تولید آثاری است که پس از نزدیک به رعایت تقویم Banksy تضمین می کند که طرفداران خود را در ثابت متحده پیش بینی برای چه بعدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im