بنکسی را پمپیدو مرکز موش در پاریس, فرانسه. Chesnot/گتی ایماژ

در سپتامبر گذشته یک استنسیل نقاشی از یک موش ساخته شده توسط هنرمند مرموز Banksy که بر روی صفحه نمایش در نزدیکی مرکز پمپیدو در پاریس ناپدید شد در یک مظنون به سرقت است. در آن زمان مرکز پمپیدو مقامات گزارش داد که سارقان به حال با استفاده از یک اره برای برش قطعه از هنر به دور از نشانه ای برای موزه پارکینگ که در آن امن شده بود با پلکسی گلاس مورد. ماه بعد دو مرد فقط باید دستگیر شده و در پاریس پس از یک lengthly پلیس رسیدگی به این حادثه. با توجه به Agence France-presse, یک مقدار قابل توجهی از آثار که ممکن است توسط Banksy پیدا شد در اختیار این دو نفر اما مشروعیت این قطعه هنوز به تعیین خواهد شد. علاوه بر این کار است که به سرقت رفته بود در نزدیکی مرکز پمپیدو یافت نشد.

در 2018, Banksy ساخته شده یک نقطه از انتشار یک معامله بزرگ از موش نقاشی در پاریس: تفاسیر خود از موش تمایل به ویژگی های حیوانات brandishing چاقو یا پوشیدن bandanas در روح انقلاب است. Banksy گزارش ساخته شده در نقشه در پاسخ به رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی خشن سیاست های مهاجرتی که شامل بازداشت برای مهاجران مستند نشده. مرکز پمپیدو حادثه نیز نیست اولین بار در یک اثر هنری توسط Banksy شده است به سرقت رفته و در پاریس در ماه ژانویه 2019 یک نقاشی دیواری Banksy یک زن محجبه که نقاشی شده بر روی درب Bataclan تئاتر شد پاره پاره درست کردن لولا و spirited away در شب.

همچنین نگاه کنید به: Banksy یکی از بهترین و شناخته شده زندگی هنرمندان—چرا موزه ها خرید ؟

چون Banksy اغلب باعث می شود هنر است که می شود بخشی از فضاهای عمومی این سوال که دقیقا هنر خود را در حال سرقت از یک جالب است. آن را مانند بوم خود در حال کندن از دیوارهای موزه ها مانند تیت مدرن یا موزه هنر مدرن نه از همه به این دلیل که آثار او به سادگی نمی تمایل به نمایش داده می شود وجود دارد. معمولا ساخت نقاشی های دیواری خود را یک جرم مجازات است اما به دلیل Banksy کار ثابت کرده است که بسیار پرسود برای جمع آوری نقشه ها که او را به سمت چپ پراکنده در اطراف پاریس خود رسوخ کردن در فضای عمومی با ارزش اضافی. با توجه به مشکوک به مرکز پمپیدو دزد یک قاضی را در حال حاضر کار بر روی تعیین اینکه آیا دو مظنون به مجرمان قرار داده خواهد شد رسمی تحت بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de