بنکسی را انکار می کند آموزش اتهام سرقت آثار هنری به سرقت کار او

بنکسی را پمپیدو مرکز موش در پاریس, فرانسه. Chesnot/گتی ایماژ

تا کنون از سپتامبر گذشته هنگامی که یک قطعه از نقاشی های دیواری هنر ساخته شده توسط هنرمند گریزان Banksy ناپدید شد از حومه مرکز پمپیدو در پاریس مقامات شده اند در تلاش برای کشف کردن که دقیقا عمل است. پیشتر در ماه فوریه دو مرد دستگیر شده بودند در ارتباط با گیج کننده هنر سرقت و در حال حاضر یکی از این متهمان بنا به گزارش رسیده به نظر می رسد قبل از فرانسه دادرس گفته است که او دستور توسط Banksy خود به ارتکاب سرقت. با توجه Banksy است سابقه طولانی از کشیدن stunts مرتبط با کار خود را وجود دارد بسیاری از شواهد ضمنی به اعتبار این استدلال.

اما در عین حال یکی دیگر از پیچ و تاب و به داستان Banksy خود را نیز انکار دخالت در سرقت از طریق مطبوعات افسر که با ارسال بیانیه زیر را به روزنامه فرانسوی Le Parisien: “هنرمند Banksy مطلقا منکر هر گونه دخالت در سرقت از پاریس کار می کند.” یا نه Banksy کلمه می توان با اتکا در این شرایط است که یک سوال باز است اما با توجه به این واقعیت است که آزادی از یک برنامه به طور بالقوه فرد بی گناه در خطر است در اینجا به نظر می رسد مانند آن خواهد بود هیولا بنکسی به انکار دخالت اگر او در واقع به حال درگیر شده است.

همچنین نگاه کنید به: Banksy سرقت حل ؟ دو بازداشت در پاریس برای پمپیدو مرکز دزدی

این آثار هنری بنکسی در سوال هنوز هنوز یافت می شود اما زمانی که آن را به سرقت رفته بود آن قطع شد و از پشت آن پلاستیکی محافظ پوشش توسط دو مرد که در واقع فیلم برداری انجام این کار است. آنتوان Vey وکیل مظنون در سرقت که به نظر می رسد قبل از فرانسه دادرس جمعه گذشته گفت که “چند تن از عناصر” که تا این نظریه که مشتری خود مشغول به کار بود به نمایندگی از Banksy: مظنون شده اند اتصال به Banksy همراهان و مشکوک را نیز پر از آثار بنکسی که وکیل مدعی شد “به او داده می شود.”

هر مورد ممکن است به نظر می رسد مقامات نیست که بسیار نزدیک به بدانند که چه کسی مسئول این جنایت است. یا Banksy است که در ادامه به فشار محدودیت زمانی که می آید به استادانه درست شده, هنر, شوخی, یا او بسیار وفادار و طرفداران اختصاص داده شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>