بانک ها از لحاظ فنی نوشتن تومان 68K cr ناشی از Choksi دیگران

بمبئی: هندی, بانک ها باید از لحاظ فنی نوشته شده است مقدار متناوب از Rs 68,607 کرور دلیل از 50 بالا عمدی defaulters از جمله absconding diamantaire Mehul Choksi با توجه به پاسخ تحت RTI از بانک مرکزی هند (RBI).

فعال ساکت Gokhale ظ RTI

برجسته RTI فعال ساکت Gokhale به حال ثبت یک RTI پرس و جو با RBI به دنبال جزئیات بیشتر از 50 بالا عمدی defaulters و خود را وام فعلی وضعیت تا فوریه 16.

“من در زمینه این RTI چون وزیر دارایی Nirmala Sitharaman و وزیر امور خارجه برای امور مالی Anurag Thakur حال حاضر برای پاسخ به این سوال ستاره دار خواست در مجلس شورای اسلامی توسط کنگره MP راهول گاندی در آخرین بودجه جلسه در فوریه 16,” Gokhale گفت: سرپرستان.

افشای آنچه که دولت نمی RBI مرکزی اطلاعات عمومی افسر Abhay Kumar ارائه پاسخ در روز شنبه (24 آوریل) با چند تکان دهنده آیات در ‘الماس نکردم لیست’ گفت: Gokhale.

RBI گفت که این مبلغ (تومان 68,607 کرور) شامل برجسته و مقدار از لحاظ فنی/prudentially نوشته تا 30 سپتامبر 2019.

ناخواسته خطا رخنه کرده بود در نسخه های قبلی از این گزارش که در حال حاضر شده است در حال حاضر اصلاح شده است.

“راس بانک نیز کاهش یافته است به ارائه اطلاعات مربوطه در خارج از کشور وام گیرندگان با استناد به یک دیوان عالی کشور حکم دسامبر 16, 2015,” Gokhale گفت: سرپرستان.

Mehul Choksi

در صدر فهرست Choksi را کلاهبرداری-آمار شرکت Gitanjali سنگهای محدود که بدهکار تومان.5,492 کرور در کنار دیگر شرکت های گروه گیلی هند با مسئولیت محدود و Nakshatra مارک های با مسئولیت محدود که تا به حال وام گرفته شده از Rs 1,447 کرور و Rs 1,109 کرور روپیه بود.

Choksi در حال حاضر یک شهروند از آنتیگوا و باربادوس جزایر در حالی که برادرزاده اش و یکی دیگر از absconder الماس گر Nirav مودی در لندن.

Nirav Modi

اری کشت Ltd.

دوم در لیست اری کشت Ltd. با یک مقدار Rs 4,314 کرور و مدیران Sandip Jhujhunwala و سانجی louisiana travel که در حال حاضر تحت اسکنر از اجرای اداره (ED) پس از بیش از یک سال است.

بعدی در لیست 4000 تومان کرور روپیه براکت است absconding diamantaire Jatin مهتا مسرت و الماس و جواهرات با توجه Rs 4,076 کرور و است که در حال جستوجو کرد توسط اداره مرکزی تحقیقات مختلف بانک frands.

در 2,000 تومان کرور روپیه دسته وجود دارد کنپور مبتنی بر ابزار نوشتن غول Rotomac جهانی Pvt. Ltd. بخشی از مشهور Kothari که بدهکار 2,850 تومان کرور.

دیگر در این دسته بندی شامل: تجلیل شیمی, Punjab (Rs.2,326 کرور), Baba Ramdev و Balkrishna گروه شرکت Ruchi سویا Industries Ltd. ایندور (Rs.2,212 کرور) و زوم توسعه دهندگان Pvt. Ltd. گوالیور (Rs.2,012 کرور).

وجود دارد که 18 شرکت در Rs.1K-بخش با برخی از برجسته نام مانند Harish R. مهتا احمدآباد-بر اساس Forever قیمتی جواهرات و اشیای قیمتی & الماس Pvt. Ltd. (Rs.,1962 کرور) و absconder مشروب بارون Vijay Mallya را بین رفته Kingfisher Airlines Ltd. (Rs 1,943 کرور).

یکی دیگر از 25 شرکت سقوط در زیر 1K-کرور دسته با outstandings اعم از 605 تومان کرور روپیه به تومان 984 کرور یا به صورت جداگانه و یا به عنوان شرکت های گروه.

شش در میان 50 بالا عمدی defaulters در ارتباط با پر زرق و الماس و/یا طلا و جواهرات و صنایع.

قصور برجسته ملی بانک

“اکثریت آنها قصور برجسته ملی بانک ها بیش از چند سال گذشته و بسیاری از آنها یا absconding یا مواجهه با عمل های مختلف کاوشگر سازمان و برخی از آنها در زیر دادخواهی” Gokhale گفت.

هیچ صنعت مقدس است که بالای 50 عمدی defaulters در حال گسترش در سراسر بخش های مختلف اقتصاد از جمله این زیرساخت قدرت طلا-جواهر داروسازی و غیره.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>