بامبو و 90 درصد بازیافت زباله: کرالا معمار ایجاد خانه سبز در 4 ماه!

“ما حفر کردن یک 5 ft گودال قرار داده شده آجر/کاشی شکسته در آن و تحت پوشش آن را با یک 5 اینچی لایه ای از خاک. سپس ما کاشته یک گونه از چمن و arrowroot بر روی آن ایجاد یک تالاب مصنوعی که شارژ آبهای زیرزمینی.”

We تمام رویای یک خانه زیبا که ما می توانیم خود تماس بگیرید. این است که شاید یک آرمان مشترک است که ما صادقانه برای کار. اما وجود دارد چند گزینه که یکی از نیاز به اطمینان حاصل شود که در روند ساخت یک خانه ایده آل ما نیست و باعث آسیب به محیط زیست است.

گزارش ها می گویند که این بخش حساب برای تقریبا 25 تا 40 درصد از کل جهان به کربن! تحقیقات بیشتر نشان می دهد که 50 درصد از تغییرات آب و هوایی و 50 درصد از زباله های دفن زباله را می توان به مراحل ساخت و ساز.

علاوه بر این بخش مسئول 40 درصد از آب آشامیدنی آلودگی و 23 درصد از آلودگی هوا.

داخل خانه پایدار است که ساخته شده است در ساختار بامبو و 90 درصد از مواد بازیافتی

اما Ashams راوی یک تریواندروم بر اساس معمار nullifies همه ما تصورات از پیش پنداشته و با خود به خانه. با استفاده از مواد بازیافتی است که شامل مواردی مانند بطری های آبجو و آجر و درب منابع از سایت های که در آن ساختمان های تخریب شده اند, او ساخته شده خود را در خانه سبز به عنوان یک گسترش طبیعی از محیط زیست است.

خانه ساخته شده با استفاده از تکنیک های که دوستدار محیط زیست هستند, نگه داشتن رد پای کربن در حداقل است. جالب ترین عاملی بود که خانه ساخته شده بود در یک ماده از چهار ماه!

به عنوان یک تمرین معمار است که درگیر در ساخت و ساز ساختمان های پایدار او به طور طبیعی در زمان های سبز مسیر که آن را به ساخت خانه خود را.

Ashams راوی یک تمرین معمار با COSTFORD در تریواندروم. در آن زمان او تنها چهار ماه به ساخت خانه خود را.

“با سیل و رانش زمین که کرالا رو در سال 2018 من مطمئن بود که من خانه باید آگاهانه ساخته شده و بدون ایجاد آسیب های زیادی به محیط زیست است. ما خریداری زمین در اوایل سال گذشته آغاز شده و ساخت و ساز در ماه آوریل 2019. در ماه اوت ما انجام شد با ساخت و ساز می گوید:” 27 ساله معمار.

چگونه خانه پایدار ساخته شد

2500 متر مربع. پا به خانه می ایستد در یک طرح است که 13 سنت در اندازه (5662.8 فوت مربع). این مهم به نقطه چگونه آگاهانه آنها در حصول اطمینان وجود دارد که هیچ آسیب به محیط زیست و چگونه آنها را جایگزین برنامه های خود را برای ساخت در اطراف طبیعت است.

نمای خانه از جلو. از آن شده است به نام ‘کنعان” که در کتاب مقدس به معنی “سرزمین موعود”.

“زمین ما خریداری کرده بود یک شیب. اما ما تصمیم گرفت در برابر حفر کردن خاک به سطح آن و فقط رفتم جلو با روند ساخت و ساز. نیز وجود دارد یک چوب ماهون درخت بود که درست در وسط طرح اما ما ساخته شده در اطراف درخت و آن است که یک بخشی از صفحه اصلی در حال حاضر می گوید:” Ashams.

این خانه دارای دو طبقه علاوه بر زمین طبقه و هر طبقه دارای دو سطح است. همچنین 90 درصد از مواد مورد استفاده در ساخت و ساز فرایند بازیافت.

“ما فکر استفاده مجدد از مواد از تخریب ساختمان سایت و کسی زباله تبدیل به یک گنج برای ما. من منابع مواد مانند چوب و منگالور الگوی کاشی و آجر و سنگ. استفاده از سیمان بسیار کم است به عنوان تولید چرخه شروع از تولید سنگ آهک در معدن برای حمل و نقل آن و استفاده از مقدار زیادی از کربن” او توضیح می دهد.

آبجو و الکل بطری شده اند upcycled به lampshades و دیوار.

مواد تجدید پذیر مانند بامبو فرم اسکلت ساختمان است. تحقیقات نشان می دهد که بامبو دارای مقاومت کششی بیشتری از 28,000 پوند در هر اینچ مربع به عنوان مخالف به جراحی است که 23,000 پوند در هر متر مربع. اینچ است. Ashams می گوید که این کمک می کند همچنین در تضمین این که قبایل محلی سود با فروش بامبو.

“برخورد ما با بامبو با بوراکس به عنوان کمک می کند تا در crystallising محتوای چربی است که بسیاری از حشرات هستند ، به طور مشابه ما همچنین با استفاده از تنه درختان نارگیل که خرد شده پایین. ما با استفاده از آنها به عنوان ستون پس از آن درمان شده اند همان راه” او می گوید.

اقلام مانند بطری های آبجو repurposed شده است به lampshades در اطراف خانه. وجود دارد یک دیوار و در خانه ساخته شده است که از بازیافت بطری های آبجو و گچ بری با گل و آهک است.

این ویندوز ساخته شده اند با استفاده دور انداخته آهن و میله های از سایت های ساخت و ساز با bicycyle قطعات ثبت شده در میانه

Ashams همچنین دارای یک شبکه خوب از مردم که به فروش مواد از تخریب سایت. در این صورت آنها قادر بودند برای به دست آوردن چند التقاطی قطعه که اضافه شده اند برخی جذابیت روستایی به خانه.

“کاخ دیوان از Travancore شد متعلق به بخش خصوصی و هنگامی که آن را بعد از تخریب, من بازدید سایت. من در بر داشت یک درب بزرگ بود که استان رنگ آمیزی شده است. بنابراین من تصمیم به خراش خاموش رنگ و در حال حاضر آن است که درب اصلی خانه. نیز وجود دارد یک پنجره بزرگ با قاب چوبی بود که دوباره رنگ آمیزی شده است. هنگامی که رنگ برداشته شد از نرده من پیدا کردم که آنها ساخته شده از برنج. بنابراین من اجازه دهید آن را به عنوان آن است که پس از برنج است مستعد به خوردگی,” او می گوید.

این خانه دارای سطوح مختلف به این دلیل که زمین کمی شیب و از این رو وجود پله در اطراف خانه. (سمت راست) طبقه با کاشی قرمز مایل به قهوهای

Ashams نیز موفق به منبع بزرگ چرخ ارابه اسب مورد استفاده در مسابقات در طول Pongal, یک برداشت, جشنواره, جشن, در, Tamil Nadu. چرخ شده استفاده می شود به عنوان یک قاب پنجره در صفحه اصلی. این طبقه در خانه شامل کاشی قرمز مایل به قهوهای و سیاه و سفید اکسید. وجود دارد یک سالن در طبقه بالا که ساخته شده برای جمع های خانوادگی. زمین در اینجا ساخته شده از کود گاو است که لایه بیش از بامبو و سنگ کیسه گونی آغشته بسیار کمی ملات سیمان.

حفاظت و مدیریت در اطراف خانه

در علاوه بر این به upcycling مصالح ساختمانی و با استفاده از مواد سازگار با روش های مورد استفاده برای ساخت خانه اطمینان حاصل شود که منابع عاقلانه استفاده می شود.

مخزن آب است که ساخته شده در حیاط

نگاهی به عنوان مثال ‘تله موش پیوند’ روش که در آن آجر چیده شده به صورت عمودی به عنوان مخالف به صورت افقی با حفظ فضای خالی داخل دیوار. این روش نه تنها شامل کمتر آجر بلکه باعث کاهش هزینه تراشی 30 درصد است.

اما صرفه ترین ویژگی این واقعیت است که آن را به عنوان یک عایق حرارتی معنی فضای داخلی ماندن کولر در تابستان و در زمستان از آن گرمتر است. “خانه است و تقریبا 3 درجه کولر در تابستان و در شب ما حتی نمی نیاز به تغییر در طرفداران. این بدیهی است که به پایان می رسد تا صرفه جویی در مصرف برق,” او می گوید.

صحبت کردن در مورد آجر در دیوار است که باقی می ماند در معرض اضافه کردن جذابیت قدیمی جهان جوان معمار می گوید: “گچ کاری واقعا اضافه کردن به بنیادی مقاومت ساختمان, بنابراین ما از آن استفاده کنید.”

یک اتاق خواب در خانه

این خانه همچنین دارای یک biodigester در محل استفاده شده است که به کمپوست آشپزخانه خود را هدر ندهید. زباله از توالت نیز متصل به این biodigester (به جای یک مخزن سپتیک) از طریق لوله های که اجرا زیرزمینی.

حیاط را فراهم می کند اضافی تهویه و عمل به عنوان یک فضای که در آن مردم می توانند ملاقات و جشن گرفتن مناسبت های مختلف. از آنجا که اندکی کج در هواپیما Ashams تصمیم به انجام کاری جالب است.

ارتقاء

قوس و فضاهای باز اطراف خانه اطمینان از تهویه. در حالی که در سمت راست حیوان خانگی خانواده اوا حلق آویز کردن و استراحت پنجره های ساخته شده از یک repurposed اسب چرخ ارابه

در شیب نزولی هواپیما او ساخته شده یک مخزن آب برداشت آب باران. به اطمینان حاصل شود که سرریز به هدر برود در طول موسمی او ایجاد یک سوراخ زهکشی است که اجازه می دهد تا آب به یک ساخته شده تالاب است که کمک می کند تا شارژ مجدد آبهای زیرزمینی است.

“ما حفر کردن یک 5 ft گودال قرار داده و آجر و کاشی شکسته به تقلید از سفره های آب طبیعی. ما تحت پوشش است که با لایه ای از خاک است که پنج اینچ ضخامت و کاشته اند یک گونه از چمن و arrowroot. این مانع از تلف شدن به عنوان سطح اجرا کردن” او می گوید.

تاثیر COSTFORD

Ashams و خانواده اش

معمار جوان برداشت بسیاری از ساختمان پایدار تکنیک های مهارت از مرکز علم و فناوری برای توسعه روستایی (COSTFORD). او کار کرده است با این سازمان برای نزدیک به سه سال در حال حاضر و پیوست آنها تمام وقت در زمانی که در اواسط سال 2017, او فارغ التحصیل از نخست دانشکده معماری و برنامه ریزی در نگپتینم.

COSTFORD است, یک سازمان غیر انتفاعی تاسیس در سال 1985 توسط Kerela سابق سانتی متر C. Achutha منون; دکتر KN راج اقتصاددان و رئیس مرکز مطالعات توسعه اجتماعی فعال TR Chandradutt و معمار افسانه ای شناخته شده برای خود را پایدار شیوه های ساخت و ساز لوری بیکر.

زیبا طرح کاشی کف

معماری است که در قلب سازمان و فعالیت آنها در ساخت خانه های پایدار برای محروم تحت روستایی در برنامه های توسعه مانند Pradhan Mantri Awas Yojana (PMAY). آنها را نیز در پروژه های با مشتریان است که می توانیم به آنها پرداخت برای خدمات خود را از طراحی و ساخت خانه های سازگار با محیط زیست آگاه برای آنها.

موانع به ساختمان یک خانه سبز و به دنبال به جلو

اگر چه خانه آمد به زندگی در چهار ماه آن را بستری از گلهای رز برای Ashams.

به جای سفت کردن درخت آنها ساخته شده آن را بخشی از خانه

“من فکر می کنم یکی از چالش های کلیدی این بود که ما واقعا باید نهایی طرح بر روی کاغذ است. این بود چرا که ما دائما در حال تغییر و طراحی بخش هایی از این خانه بر اساس آیتم هایی که ما بر روی سایت های تخریب و جاهای دیگر. بنابراین ما تا به حال به سریع روی پای ما,” او می گوید.

بدون در نظر گرفتن او ساخته شده است یک خانه است که گرفتار چشم از بسیاری از. یکی از این افراد بود Arvind Mohan 26 ساله Dhrupad نوازنده بر اساس تریواندروم که می خواستم برای ساخت یک خانه دوستدار محیط زیست و با نزدیک شدن به COSTFORD. Ashams شد و سپس یکی از معماران اصلی کار بر روی این پروژه است.

نماز اتاق (سمت چپ). وجود فضاهای اطراف خانه که در آن یکی می توانید با نشستن کنار پنجره و جزئیات

یک روز هنگامی که Arvind بازدید Ashams’ خانه او کاملا مسخ.

“بسیاری از عناصر را نیز گنجانیده شده در ساختمان طرح. اما یکی از چیزهایی که واقعا گرفتار چشم من زیبا خود را در حیاط و من به او گفتم که من می خواهم چیزی شبیه به در خانه من. خانه من بیش از حد ساخته شده است با استفاده از مواد موجود در سایت های تخریب. من می خواستم یک صفحه اصلی است که سازگار با محیط زیست و ساخته شده در اطراف طبیعت است. من خوشحالم که من هستم و من نمی توانم صبر کنید تا ببینید من خانه به اتمام می گوید:” Arvind.

فضای باز و در بالا ترین بخش از خانه که در آن اعضای خانواده جمع آوری و جشن گرفتن مناسبت های مختلف. (در سمت راست) یک راهرو در اطراف خانه

Ashams خوشحال است که مشتریان و سایر افراد علاقه نشان داده اند و با الهام از خانه خود را.

“هر زمان که ما در مورد هر گونه فعالیت باید به یاد داشته باشید که تنها چیزی است که لازم است باید انجام شود از محیط زیست است. ما باید به یاد داشته باشید که مادر زمین است و نه چیزی است که به ما داده شده توسط اجداد ما اما چیزی که ما با اقتباس از نسل آینده ما. ما نیاز داریم به ما حرص و آز برای یک تمیز کننده, بهتر, سیاره,” او می گوید: امضای کردن.

یک منطقه نشسته در بالای صفحه که در خدمت به عنوان یک ایوان

همچنین بخوانید: ساخته شده با خاک رس & زباله گجرات معمار ساختمان ها 50 درصد ارزان تر & کولر!


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>