Inka ویلیامز حیرت زده او 1.4 میلیون Instagram طرفداران با ترین های اخیر عکس, و آنها آن را دوست داشتن.

در روز سه شنبه, فوریه 11, 20-سال-مدل های قدیمی را به رسانه های اجتماعی محبوب برنامه ها یک زن و شوهر از عکس از خودش خیساندن تا خورشید که نمایش او دلخواهی بیکینی بدن.

این عکس نشان داد Williams — بود که “ساخته شده و مطرح” در بالی به گفته او Instagram bio — دروغ گفتن در معده او را در یک حوله زرد. مدل basking در آفتاب روی چمن در مقابل یک خانه. او را شامل نمی شود یک برچسب جغرافیایی با پست و یا به اشتراک گذاشتن مکان خود را در عنوان ،

ویلیامز — که میراث شامل فرانسه و استرالیا به عنوان در وب سایت معروف تولد— لرزاند دو قطعه لباس شنا سفید که برجسته او دباغی پوست. لباس شنای زنانه دوتکه بالا برجسته کلاسیک مثلث بالا با تسمه اسپاگتی است که رفت و بیش از شانه اش. یکی دیگر از مجموعه ای از تسمه بسته در جلسه شانه تسمه.

این سبزه تیمی بالای او با یک جفت از کف مطابق مباهات به همان اندازه تسمه نازک که نشسته بالا در طرف برجسته ویلیامز گسترده لگن. لباس شنای زنانه دوتکه, ویژه, شلاق زدن, پایین, عریان بسیار کمی از این مدل derriere. ویلیامز را که در لباس شنا خود را از.

در ضربه اول ویلیامز دستگیر شد و از دور. عکاس یخلی بود و در طبقه دوم با توجه به اینکه کمی از سقف کاشی می تواند دیده می شود در عکس. مدل دراز در نزدیکی یک درخت نخل که برگ بودند نیز دستگیر شده در قالب کمک به قاب خود را در پس زمینه.

دومین تصویر نزدیک از ویلیامز. در حالی که او به نظر می رسد غافل او بود که در این زمان در اطراف او نگاه دوربین. ویلیامز استراحت سر خود را بر روی سر خود را در حالی که تیراندازی شدید زل زل نگاه کردن در onlooker. او, سبزه, مو پایین بود در کثیف امواج که به ساحل مناسب نگاه کنید.

پس ثابت می شود بسیار محبوب است با طرفداران خود را. پس از انتشار این عکس به دست آورد بیش از 27,000 دوست دارد و بیش از 94 نظرات. کاربران رسانه های اجتماعی پلت فرم با استفاده از این فرصت برای به اشتراک گذاشتن خود را تحسین ویلیامز در حالی که دوش گرفتن خود را با تعارف و شکلک در بخش نظرات.

“بیش از حد داغ ouch!” یک کاربر نوشت: trialing کلمات با آتش و قلب-چشم از emoji.

“1 pic 100% vibes من می خواهم” پاسخ داد: یکی دیگر.

“پیروز شدن بر شما مثل همیشه” یک سوم فن chimed در شکوه خاموش نظر با یک گل سرخ از emoji.

“در حال حاضر که یک شات” یکی دیگر اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su