اسم حیوان دست اموز بد را پوشش می دهد ‘Rolling Stone,’ ستاره پاپ را پوشش داستان بی سابقه مجله

موسیقی لاتین پاپ ستاره بنیتو Antonio Martínez Ocasio شناخته شده به عنوان اسم حیوان دست اموز بد پوشش ژوئن 2020 موضوع سنگ نورد.

به دلیل محدودیت تولید با توجه به COVID-19 زمان انتشار تا به حال به فکر می کنم حتی بیشتر در خارج از جعبه از حد معمول به اجرای مصاحبه و همراه با عکس. ناشی از آن و راه حل های خلاقانه مارتینز دوست دختر گابریلا Berlingeri عکس گرفت از او در اطراف خانه به تعریف ، این عکس ها به پایان رسید تا نه تنها در مجله اما یک استاد شات فرود در پوشش ساخت Berlingeri اولین بار, لاتین, عکاس به ساقه برای پوشش سنگ نورد.

مشاهده این پست در Instagram

چگونه اسم حیوان دست اموز بد خود را صرف مستند? حلق آویز کردن با دختر, مشاهده کردن “داستان اسباب بازی” و تعجب آور جهان است. برای ما جلد داستان, لاتین-پاپ ستاره مذاکرات در مورد حذف دو آلبوم جدید از چند ماه از هم جدا خود را مبارزه برای عدالت در پورتوریکو ، “وجود دارد هیچ معنای واقعی در پشت آن” او می گوید: او در تعجب انتشار, ‘Las Que No Iban a Salir.’ “من فقط فکر کردم لعنتی. آنچه که مردم نیاز به سرگرمی است.” لینک زیستی برای داستان کامل. عکس توسط @gabrielaberlingeri. مدل دهید توسط @stormssmoov / ¿Qué hace اسم حیوان دست اموز بد durante la cuarentena? Estar con su novia ver “داستان اسباب بازی” y sorprender al mundo. Para nuestra historia de portada de junio, ال superestrella de la música urbana habla sobre lanzar دوس nuevos álbumes con unos meses diferencia de su lucha por la justicia en Puerto Rico y más. “No lo tenía planificado, ni pensado,” تاس sobre su último lanzamiento sorpresa, ‘Las Que No Iban a Salir.’ “انفرادی pensé: lo que hace falta a la gente es entretenimiento.”

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط سنگ نورد (@rollingstone) در

تاریخ ساخت مناسب در کنار Berlingeri است Suzy Expósito های, لاتین, روزنامه نگار که در مصاحبه اسم حیوان دست اموز بد و نوشت: این داستان ویژگی. Expósito مصاحبه از ستاره پاپ علامت اول داستان پوشش در نشریه تاریخ نوشته شده توسط یک روزنامه نگار V-103 آتلانتا گزارش شده است.

نورد سنگ توییتی در پشت صحنه جزئیات بیشتر در مورد چگونه آنها به دست آمده است. رو به ماندن در خانه و محدودیت های آنها استفاده تصویری ابزار مانند زوم و Facetime برای برقراری ارتباط با خواننده و سند انزوای خود را تجربه در طول بیماری همه گیر. این مقاله یک شیرجه عمیق به افزایش نماد فرهنگی که Expósito اشاره به عنوان “عامل هرج و مرج است.”

در فوریه سال مارتینز منتشر شد دومین آلبوم Yo Hago Lo Que Me Da La Gana, کدام ترجمه برای “من هر کاری را که من می خواهم.” این آلبوم شد بالاترین-رسم نمودار به زبان اسپانیایی آلبوم تا کنون منتشر شده در ایالات متحده است. و فقط قبل از همه گیر مجبور جهان به توقف در آهنگ های آن مارتینز در مکزیک فیلمبرداری Narcos: مکزیک در نقش حمایت برای Netflix بکشد سری. تولید شد haulted با توجه به همه گیر.

هنگامی که صحبت کردن در مورد او چگونه است برخورد با قرنطینه اسم حیوان دست اموز بد است صرف زمان با دوست دختر خود را. پوشش جزئیات مصاحبه چند هفته از آهنگسازی ضبط و تست کردن موسیقی های جدید با طرفداران از طریق Instagram زندگی می کنند. همچنین به طرفداران یک زیرچشمی نگاه کردن به این مجری را در فعالیت های اوقات فراغت مانند lounging اطراف با دوست دختر خود را, گرفتن عکس های سلفی و تماشای فیلم است.

البته این مصاحبه جزئیات بد اسم حیوان دست اموز ظهور را به شهرت برجسته این واقعیت مهم است که موفق سرگرم کننده است که هنوز هم یک هنرمند مستقل. رپر تبحر این دنباله بدون عمده برچسب معامله است.

همکار, لاتینا, هنرمند Ricky Martin به نام مارتینز “یک نابغه خلاق.”

“بنیتو است مورد تأئید این واقعیت است که موسیقی هیچ موانع. من فکر می کنم راه او می کند همه چیز متصل در یک سطح عمیق تر بدون در نظر گرفتن زبان و تفاوت فرهنگی.”

از خود آغاز فروتن خود را متقاطع موسیقی دستیابی به موفقیت در پوشش داستان یک شیرجه عمیق به زندگی در حال ظهور نسل موسیقی و نماد فرهنگی.

او را سرآمد در نگه داشتن reggaeton آفریقایی کارائیب mélange هیپ هاپ و رگی تازه برای نسل جدید از شنوندگان و او را کمک کرد تا جریان اصلی جدیدتر لاتین دام, صدا, اسپانیایی-زبان اقتباس از آمریکایی دام بدون کاهش آن لبه” Expósito نوشت: برای سنگ نورد.

مارتینز گفت Expósito او در شادترین لحظه زندگی حرفه ای خود را در ساخت همه از رویاهای خود را به حقیقت می پیوندند.

برای اطلاعات بیشتر در اسم حیوان دست اموز بد خود تاثیر فرهنگی و ظهور خود را در موسیقی اتمام ژوئن 2020 موضوع سنگ نورد.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده اسم حیوان دست اموز بد خواهد بود برجسته در آخر این هفته “در خانه” رویداد مجازی اسپانسر شده از طرف Houseparty.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>