‘لیسانس’ ستاره نیک Viall تعطیل شایعات او دوستیابی اندی دورفمان پس از دو خال خال با هم

یک مرد لخت کون پتی زن و شوهر است نه شعلهور خود را در رابطه با وجود برخی لیسانس کشور طرفداران ممکن است نشان می دهد. نیک Viall و اندی دورفمان خال خال شده بود با بهره گیری از یک اجرا هم در روز چهارشنبه در سانتا مونیکا جرقه شایعاتی که ممکن است آنها را به عقب پس از آنها مورخ طول اندی از روی لئامت دادن به عنوان لیسانس در سال 2014.

نیک است که خاموش کردن این شایعات با توجه به Us Weekly. خروجی مشترک اخبار این دو را با هم اجرا خود Instagram صفحه و نیک بی درنگ له دوستیابی پیشنهاد در بخش نظرات.

“با عرض پوزش برای کشتن وزوز … نه آشنایی. علاوه بر این تنها مزایای که از این دوستی است که گفتگو و راهنمایی در حال اجرا. لذت بردن از روز” نیک نوشت.

یک منبع آگاه نیز گفت: ما هفتگی است که اندی و نیک فقط دوستان شما و آنها شده اند در حالی که برای در حال حاضر. یک دوستی برای زن و شوهر بعید به نظر می رسید شش سال پیش پس از جفت به حال بیش از بی دست و پا در مصاحبه پس از نهایی افزایش یافت در نتیجه از اندی فصل است. نیک تایید کرده بود به بینندگان که جفت شده بود و صمیمی در فانتزی مجموعه فورا او را یکی از بزرگترین خائنانی در تاریخ نشان می دهد. نیک بود و سپس دعوت به Kaitlyn Bristowe را لیسانس فصل و پس از یک فصل لیسانس در بهشتو همچنین فرود نقش کارشناسی خود را در سال 2017.

اندی اشاره کرد وجود نداشت و بیمار را به سمت نیک در سال 2018 که با ابتلا به ما هفتگی.

“آره ما مانند بحث در اینجا وجود دارد و هر یک بار در در حالی که” او اشاره کرد. “شما می دانید مانند چک کردن با یکدیگر. اما این در مورد آن. هیچ [احساسات].”

با توجه به pop, اخبار, خروجی, نیک بستری در پادکست خود را دو روز پیش بود که او کسی آشنایی با این حال.

“من به تازگی به حال یک گفتگو با کسی که با من آشنایی و سوال این بود که” چه می شود اگر ما سازگار نیست در مورد این چیزی است؟’ گفتم ما سازگار نیست در مورد چیزی که اما من نمی دانم آنچه در آن به معنی در مورد همه چیز,'” نیک بستری در Viall فایل های.

مشاهده این پست در Instagram

با ترکیبی از احساسات من می گویند “وداع نیویورک!” زمان آن رسیده است که برای خداحافظی و اعتماد سحر و جادو از آغاز جدید است. ⁣ ⁣ 5 سال پیش من در سمت چپ خانه من بسته بندی شده دو چمدان و یک بلیط یک طرفه به نیویورک. داشتن هیچ سرنخی چه به انتظار من هرگز فراموش خواهد شد راه رفتن در هواپیما و بو که در نیویورک هوا و خندان با هیجان در مورد چه چیزی در انتظار من است. ⁣ ⁣ امروز من همان را انجام دهید. ترک آنچه که من در خانه دو چمدان در دو و با بلیط یک طرفه, این بار به رهبری غرب است. و هر چند یک بار دیگر من خودم نامشخص از آنچه در پیش روست من هم مشتاقانه منتظر بو که کالیفرنیا هوا و خندان با همان شور و هیجان. ⁣ ⁣ NYC, من شما را دوست دارم. من برای همیشه مدیون شما و خود را در شهرستان جادویی. شما به من پناهگاه از طوفان است. شما نفس زندگی دوباره به من. شما تنظیمات را به صورت باور نکردنی بسیاری از نقاط عطف. من راک من رول من جای اختراع مجدد است. ⁣ ⁣ باور نکردنی فصل از زندگی من است. در حال حاضر من به نوبه خود این صفحه می دانم … که بقیه هنوز نانوشته. ???????? ✈️ ????

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط اندی دورفمان (@andi_dorfman) در

هر کس که نیک است و دوستیابی به نظر نمی رسد به اندی. سابق لیسانس مشترک عکاسی از ساحل دیروز که در آن او خال خال با نیک اما او غایب بود از او عکس.

اندی به تازگی نقل مکان به کالیفرنیا از نیویورک این هفته است و دوستان در ساحل غربی به او خوش آمدید, آیا آنها عاشقانه یا نه. وکیل سابق را شوخی در ماه مارس که او تا به حال شده است در رسیدن به بسیاری از exes او در قرنطینه و به نظر می رسد مانند نیک ممکن است یکی از آنها اما فقط برای آینده ورزش دیدار با یو پی اس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>