مدیسون Prewett و تایلر کامرون هر دو عمده لیسانس حق رای دادن مورد علاقه و طرفداران فکر می کنم آنها سزاوار یک دیگر. در اخیر زادگاه تاریخ در کارشناسی Prewett یک فرصت برای نشان دادن خاموش مهارت های بسکتبال به پیتر وبر و بینندگان در سراسر کشور. کامرون قدردانی چقدر خوب او در دادگاه ابراز نظر خود را در جوان لیسانس شرکت کننده در رسانه های اجتماعی.

Prewett بازی بسکتبال در دبیرستان توضیح می دهد که چرا او به راحتی قادر به گرفتن بر وبر برای برخی از یکی در یک طول تاریخ خود. بعد از دیدن قسمت کامرون تحت تاثیر قرار گرفته بود به اندازه کافی برای ستایش او را در رسانه های اجتماعی و به درخواست دیدن بیشتر از مهارت های.

“Maddi رو دستگیره. کسی که نیاز به حفاری تا پیر برجسته نوار از مدرسه بالا است. من برای دیدن این” او در اصل در توییتر نوشت.

او موظف ورزشی شرکت فناوری Hudl که او را با یک کلیپ از Prewett بازی بسکتبال برای او آلاباما دبیرستان.

“Hudl در آینده کلاچ! مدی رو خوب لکنت مرحله عبور بیش دیدم یک یورو در مرحله وجود دارد, متن کتاب bounce pass برای کمک و خشک بدترین شوت در بسکتبال با 2 اشاره گر. او را در کنار افراد مشهور, همه ستاره بازی” کامرون در پاسخ به این ویدئو در یک جداگانه صدای جیر جیر.

پس از تفسیر بسیاری از طرفداران ابتدا ابراز نظر که کامرون خواهد بود به مراتب بهتر انتخاب کنید برای Prewett از وبر که او در حال حاضر هنوز دوستیابی در تلویزیون ملی.

“مهدیه سزاوار بهتر! و بهتر منظورم تایلر کامرون” یک نفر نظر داد.

“تایلر و مدی. شما می توانید یک زن و شوهر بزرگ! خیلی بهتر از پیتر فقط داره می گه” نوشت: یکی دیگر از هیجان فن.

Prewett در حال حاضر در میان مجموع سه زنان باقی مانده است که همه مبارزه برای وبر قلب است. او در حال رقابت در برابر هانا ان Sluss و ویکتوریا فولر. اگر اخلال گران در حال درست فولر ارسال خواهد شد در روز دوشنبه قسمت ترک تنها Sluss و Prewett.

با این وجود انتظار می رود که به یک پیچ و تاب و زمانی که Prewett می یابد که وبر خواب با یک زن دیگر. این گزارش جغجغه او آنقدر او تصمیم می گیرد به خانه سر خود را ، در حالی که این به نظر می رسد نشان می دهد که وبر به پایان می رسد تا با Sluss در پایان راه دقیق همه چیز به پایین هنوز روشن نشده است.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده برخی از طرفداران برخی از کار پلیسی به دنبال به Venmo حساب Sluss و وبر. هر دو وبر و Sluss حساب شده تغییر به خصوصی که طرفداران فکر می کنم یک علامت آنها را تا پایان با هم در پایان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de