لیسانس ویکتوریا کاملتر شد بنا به گزارش بازداشت برای رانندگی تحت تاثیر دو سال قبل از او امضا به عنوان یک شرکت کننده در رز پر از واقعیت نشان می دهد. بحث شخصیت های تلویزیونی که در حال حاضر رقابت برای پیتر وبر قلب در ABC نشان می دهد قدمت تقریبا رو زمان زندان او پس از دستگیری اما حکم او متوقف شد.

ویکتوریا, 26 گرفتار شد رانندگی در حالی که مست در زادگاه او Virginia Beach, Virginia در 25 اوت سال 2017, با توجه به گزارش و mugshot ارسال شده توسط صفحه شش. در حالی که او pled گناه به اتهامات DUI و در ابتدا محکوم به 365 روز در زندان ویکتوریا بود در نهایت با توجه به کمتر حکم 12 ماه تحت نظارت مشروط که در طی آن او نیاز به باقی می ماند به مواد مخدر و الکل و همچنین به عنوان یک اضافی بدون نظارت “رفتار خوب” مشروط دوره است.

آینده رشته کارشناسی مزاحم نیز تا به حال یک محدودیت قرار دادن بر روی گواهینامه رانندگی خود را برای 12 ماه که در طی آن او تنها مجاز به رانندگی به دادگاه تایید مقصد و او با یک سیلی 250 دلار خوب است.

در سال 2017 بازداشت شد گزارش نه ویکتوریا فولر قلم اول با قانون است. زمانی که او 19 زیر سن قانونی ساحل ویرجینیا زیبایی بود دستگیر و برای در اختیار داشتن غیر قانونی الکل با توجه به SoapDirt.

پس از 2017 DUI و بعد از آن دادگاه ویکتوریا رانندگی تعلیق برداشته شد در مارس 2019. اما چهار ماه بعد از گرفتن مجوز بازگشت او کشیده بود توسط پلیس برای رفتن 70 در 55 مایل در ساعت در منطقه.

ویکتوریا هنوز علنا اظهار نظر در کشف DUI دستگیر شدند.

قبل ازلیسانس چمدان فقط آخرین بحث در اطراف ویکتوریا او قبلا عناوین ساخته شده برای یک گذشته مدلسازی گیگ سفید مارلین مارینا آگهی مبارزات انتخاباتی بود که او با پوشیدن لباس اقلام با عبارت “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.” ورو رفته شعار در رابطه با خطر انقراض گونه های ماهی. فولر به تازگی عذرخواهی کرد برای مشارکت در حمله مبارزات انتخاباتی.

این بحث شرکت کننده نیز امواج زمانی که کشور خواننده تعقیب برنج که او یک بار مورخ تبدیل به serenade او و پیتر در یک در یک تاریخ. برنج شد blindsided توسط ویکتوریا, حضور, در حالی که لیسانس ستاره که تا به حال هیچ ایده خود را در تاریخ می دانستند خواننده.

در نظرات به ABC Instagram post اذیت کردن ویکتوریا “چشمگیر” وطن امروز با پیتر –که نشان می دهد رمز و راز از ویکتوریا گذشته توفنده Virginia Beach shoot — طرفداران نشان می دهد بودند صوتی در مورد این واقعیت است که آنها تا به حال به اندازه کافی از او درام و او “بزرگ هم نگرش است.”

“من نمی توانم ایستاده ویکتوریا F” یک بیننده نوشت.

“اوه لطفا هرگز ویکتوریا پشت در ما تلویزیون دوباره” یکی دیگر اضافه شده است.

“من می دانستم که ویکتوریا نمی دهد sh*t در مورد پیتر. او فقط وجود دارد به سعی کنید به شهرت” یک سوم لیسانس فن chimed در.

لیسانس پخش دوشنبه در 8 p. m. در ABC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im