‘لیسانس’ بن Higgins به تعویق انداختن عروسی به Jessica Clark به اواخر سال 2021 خواهد شد هنوز از هم جدا زندگی می کنند تا زمانی که ازدواج

بن هیگینز گفت: عروسی خود را به جسیکا کلارک بیرون رانده شود برای بیش از یک سال از اصل برنامه ریزی شده با توجه به COVID-19.

لیسانس ستاره, 31, به روز رسانی در بن و اشلی من تقریبا معروف قسمت پادکست “قرنطینه در بهشت” (از طریق اپل پادکست) که در آن او نشان داد که مراسم ازدواج خود را به احتمال زیاد خواهد شد را بیش از یک سال پس از زن و شوهر امیدوار بود به تبادل پاکستان. علاوه بر این Higgins گود که او و نامزدش را به ادامه زندگی از هم جدا تا روز عروسی خود را.

در پادکست هیگینز گفت که “ایده آل” آن شده اند که در این سال که او را به ازدواج جسیکا.

“نوامبر ایده بود” لیسانس ستاره گفت. “COVID شما می دانید نوع متوقف کسانی که قصد دارد.”

پس از زن و شوهر شروع به دنبال در تاریخ در سال 2021 آنها رد عروسی بهار به دلیل Higgins خواهد بود در ضخامت از لیسانس زنده در مرحله تورکه او میزبان در کنار لیسانس Becca Kufrin. Higgins اعتراف کرد که تور “یک منبع درآمد خوب” برای او و نمی تواند از دست رفته.

درگیر زن و شوهر پس از آن متوجه آنها نمی تواند برنامه روز عروسی خود را در طول فصل بسکتبال به دلیل جسیکا برادر است که یک بازیکن حرفه ای و نمی تواند وجود داشته باشد. تحت فشار قرار دادند که عروسی نوامبر 2021 اما حتی این نیست که مجموعه ای در سنگ.

“ما لازم نیست که یک تاریخ دقیق هنوز” Higgins اعتراف کرد. “ما در حال نهایی شدن محل آن است. اما من معتقدم که از آن خواهد شد در ماه نوامبر از سال 2021, … امیدوارم پس از آن شما می دانید COVID است—انگشتان ما عبور — آن را به اندازه کافی دور رفته است که خانواده ما می شود وجود دارد.”

'Bachelor' Ben Higgins visits "The Lion King" on Broadway at Minskoff Theatre on March 17, 2016 in New York City.
  جان Lamparski / گتی ایماژ

در پادکست Higgins اضافه شده است که در حالی که آن را احساس می کند مانند یک ابدیت تا روز عروسی او و نامزدش در حال تلاش برای ایجاد بهترین از آن توسط “جشن” خود را فوق العاده طولانی نامزدی ina راه مثبت.

لیسانس ملت فن های مورد علاقه نیز تایید کرد که این زن و شوهر همچنان به زندگی می کنند از هم جدا تا روز عروسی خود را — او زندگی در نشویل در حالی که او در دنور — اشاره کرد که آن را “سالم” برای آنها را به صبر کنید تا زمانی که ازدواج به حرکت در با هم.

“ما خواهد شد از دیدن یکدیگر اغلب ما را از هم جدا می شود تا به آن روز” هیگینز گفت.

Higgins قبلا نشان داد که زن و شوهر تصمیم برای به اشتراک گذاشتن یک بستر تا زمانی که ازدواج آمد و مدتها قبل از بیماری همه گیر. او اضافه کرد که این فقط یک ایمان مبتنی بر تصمیم گیری, اما آن است که همیشه جسیکا قصد نجات خودش برای ازدواج.

“این بود که او رویای” کارشناسی گفت: از همسر آینده اش در هر سرگرمی امشب. “این یک استاندارد برگزار شد او برای مدت طولانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>