مدیسون Prewett یکی از لیسانس پیتر وبر سه باقی مانده زنان باکره است که صرفه جویی در خودش برای ازدواج. تنها مشکل این است که او هنوز رتبهدهی نشده است گفت: وبر در این مورد. لیسانس آلوم اشلی Iaconetti و جارد Haibon وزن در اینکه آیا یا نه Prewett اشتباه است در انتظار این را بگویید وبر این واقعیت در مورد خودش با توجه به زندگی و سبک.

Iaconetti و Haibon که به تازگی ازدواج کردم پس از جلسه از طریق تلویزیون واقعیت حق رای دادن نیست تقصیر Prewett برای او تردید به فاش کردن این واقعیت در مورد خودش. پس از همه Iaconetti نیز یک بار زمانی که او به نظر می رسد در کریس Soules’ فصل لیسانس. در نتیجه آنها قادر به درک آنچه در آن به معنی انتظار برای فرد مناسب است. اما Iaconetti می کند فکر می کنم بسیار مهم است که Prewett می گوید وبر قبل از این یک شبه خرما است که رخ خواهد داد در آینده قسمت, به عنوان او به نظر می رسد برای انجام این کار در پیش نمایش.

“او گفت که او در مورد ایمان خود را چند هفته پیش و او به نظر می رسید پذیرای آن است و می خواستم به رشد در این بخش است. در نه گفتن او در مورد او یک باکره, من احساس می کنم که خوب است. به نظر می رسد مثل او گفتن او در ابتدا از قسمت بعدی از او می کشد و او را کنار بعد از گل رز, مراسم, و رفتن به, فانتزی, سوئیت.”

Iaconetti در ادامه می گویند که Prewett به احتمال زیاد نمی خواهم غریبه ها در سراسر کشور به دانستن در مورد وضعیت او به عنوان یک باکره مگر اینکه او تا به حال به نقطه ای در رابطه او با وبر که او تا به حال هیچ چاره ای اما به او بگویید.

“این یک خصوصی چیزی است که شما احتمالا نمی خواهید به ارمغان بیاورد تا آن نقطه در این عجیب و غریب, لیسانس , روند,” او گفت:.

حتی اگر وبر دقیق پایان دادن به هنوز رتبهدهی نشده است به بیرون درز توسط اسپویلر وب سایت شایعات نشان می دهد که از آن خواهد شد ویکتوریا فولر که حذف شده است در آینده قسمت ترک فقط Prewett و همکار شرکت کننده هانا ان Sluss. با این حال انتظار می رود که Prewett در نهایت ترک خود پس از پیدا کردن که وبر خواب با یکی دیگر از زنان در طول فانتزی مجموعه تاریخ.

این به نظر می رسد نشان می دهد که 23 ساله Sluss خواهد بود وبر نهایی انتخاب کنید اما طرفداران را مجبور به تماشای به شکل از چگونه آن همه نقش. برخی از طرفداران اشاره کرد که هر دو Sluss و وبر Venmo حساب شده تغییر به خصوصی که به نظر می رسد نشان می دهد آنها می توانند با هم و در تلاش برای از بین بردن, پایان دادن به Inquisitr قبلا گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de