Babyface می گوید که او و خانواده اش به تازگی آزمایش مثبت برای Covid-19

نویسنده و خواننده Kenneth “Babyface” ادموندز نشان داد که خانواده اش در حال حاضر دوره نقاهت پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

این “نفس دوباره” نویسنده در زمان به توییتر در جمعه 10 آوریل برای به اشتراک گذاشتن اخبار را با طرفداران خود است. او با ارسال یک بیانیه نوشته شده است که با او آغاز شد ضمن تشکر از پیروان خود را برای تولد خواسته های آنها graced او در اوایل این هفته. 62 ساله و برنده جایزه گرمی جشن تولد خود را در روز جمعه به عنوان به خوبی. قبل از گرفتن بیمار, Babyface به نبرد همکار تهیه کننده و نویسنده تدی رایلی در Instagram زندگی می کنند. دو نوازندگان بودند میله میله برای رفتن سر به سر و به اشتراک گذاری این بازدید آنها ایجاد کرده اند را از طریق سال.

“من می خواهم به گرمی با تشکر از همه برای همه خواسته های تولد امروز” Babyface نوشت: به بیش از 96,000 پیروان توییتر. “من احساس می کنم خیلی خوش شانس می شود قادر به جشن تولد یکی دیگر. من تست مثبت برای Covid19 آیا به عنوان خانواده من. آن را فوق العاده ترسناک ترین چیزی که از طریق دوستان من است.”

با توجه به Us Weekly, Babyface و همسرش, نیکول Pantenburg باید یک دختر پس از بستن گره در 2014. او و همسر سابق خود تریسی ادموندز نیز تا به حال دو فرزند خود در سراسر ازدواج – پسر براندون و دیلن. Babyface همچنین در بیانیه خود که خانواده اش است به آرامی اما مطمئنا بازگشت به سلامت بعد از اینکه مبتلا به این ویروس است.

  Kenneth “Babyface” ادموندز و خانواده اش مطرح در پشت صحنه ترانه سرایان سالن از شهرت 48th Annual القایی و جوایز / لری Busacca

“شلاق درخواست تجدید نظر” اواز خوان نیز تایید کرد که نبرد او با رایلی است. این دو قرار بود به زندگی می کنند خود را به نبرد در یکشنبه, آوریل 5. این دو را در حال حاضر هر یک از دیگر در روز شنبه, مارس 18. در حال حاضر ویروسی Instagram جلسات آغاز شد و با Swizz Beatz و Timbaland که پس از آن به تشویق تولید کنندگان دیگر برای پیوستن به در در سرگرم کننده است. Babyface به اشتراک گذاشته که به جای رفتن در مقابل رایلی نبرد خواهد بود یک جشن از نقاط عطف آنها ساخته شده است در موسیقی.

“من می خواهم به طور رسمی قبول دعوت از افسانه ای Swizz Beatz & Timbaland به شرکت با برادر کوچک من, تدی رایلی در آنچه که من می خواهم به تماس یک جشن موسیقی سیاه و سفید برتری در – عروسکی مقابل Babyface…” Babyface نوشت. “خانم… قرار دادن بر روی لباس…نور شمع پور برخی از شراب و فراموش نکنید که به کفش های رقص خود.”

Babyface می پیوندد چند مشهور است که باید آزمایش مثبت برای coronavirus بیش از چند ماه گذشته است. تام هنکس و ریتا ویلسون اولین کسانی بودند که مشهور به اعلام آنها آزمایش مثبت پس از هنکس بود فیلمبرداری در استرالیا. پس از مشاهیر مانند صورتی, Idris Elba, جان تیلور و ماریان وفادار بیرون آمد و به اشتراک گذاشته شده است که آنها نیز در مبارزه با این بیماری است. این ویروس در حال حاضر بنا به گزارش ها ایجاد می شود بیش از 18 ، 000 مرگ و میر در سراسر کشور و تا 500,000 موارد تایید شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>