B. سیمون و DaBaby نزدیک در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

رپ B. سیمون دنبال رپ DaBaby و به نظر می رسد او آشکار این رابطه جدید فقط در زمان برای اجتماعی فاصله بسیاری از مردم در سراسر جهان در حال تمرین در پی بیماری همه گیر کوروناویروس. او بسیار نزدیک و شخصی تصاویر در Instagram در شب دوشنبه که طرفداران صحبت کردن.

در یک سری از دو عکس B. سیمون stook در کنار یک وسیله نقلیه بغل کردن DaBaby و او دست خود را حجامت کون پشت در هر دو تصاویر. “در کیف من” رپ عینک اتصالات سیاه و سفید ورزشی ژاکت از victoria’s Secret Pink, و او زوج آن را مطابق با تمرین تنگ, ساق پوش. او بسیار بلند آویزان کردن گذشته او و DaBaby نیز تا به حال دست خود را بر روی موهای خود را. در هر تصویر “اپرا حساب بانکی” رپ چهره پنهان شده بود اما خود را متمایز خالکوبی قابل مشاهده بودند ، در تصویر دوم B. سیمون مشخصات نشان می دهد که او را برای ورزشی های غول پیکر, زرق و برق دار لبخند. او بلند سیاه و سفید, مژه و نور مانیکور همچنین نشان می دهد تا در ضربه محکم و ناگهانی.

ساده emoji عنوان به نظر می رسد که B. سیمون و DaBaby در یک رابطه هستند. Instagram کاربران فورا متوجه پست و نزدیک به 470,000 مردم آن را نشان داد برخی از عشق با ضربه زدن بر روی “مانند” را فشار دهید و بیش از 28,000 زمان به یک نظر بگذارید برای زن و شوهر در بخش پاسخ.

“Welp این همان چیزی است که تجلی شما!! اجازه بدید من کپی از کتاب” نوشت: یک فن که اشاره رپر کتاب کودک دختر آشکار زندگی شما می خواهیدکه در دسترس برای قبل از سفارش در وب سایت خود را. این کتاب که هزینه 25 دلار آغاز خواهد شد حمل و نقل در یک زن و شوهر از هفته در آوریل 10.

“این بهتر بود واقعی و نه تبلیغاتی برای تجلی خود را کتاب” یکی دیگر پیرو اصرار داشت.

“Lmaoooo من در تلاش برای زوم در تات برای به دست آوردن یک سرنخ که دوست پسر خود را. Lol در هر صورت شما نگاه کنید خیلی خوشحال‼️” یکی دیگر از پیروان گفت, همراه با سه قلب قرمز از emoji. دیگران به سرعت chimed در و اجازه دهید Instagram کاربر می دانیم که نر بود DaBaby.

“نوزاد دختر در نهایت یک پسر بچه! و آن را DaBaby! نگاه کنید!” چهارمین هیجان زده فن نوشت: از جمله کف زدن دست و قلب و چهره شکلک emoji.

این دو نه تنها آنهایی که به نظر می رسد برای شروع یک رابطه در طول COVID-19 بحران است. Inquisitr قبلا گزارش شده است که خواننده دمی Lovato و جوان و بی قرار بازیگر حداکثر Ehrich به تازگی شروع به دیدن یکدیگر و به نظر می رسد قرنطینه هم در خواننده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>