اعظم خان را بازداشت قرار می دهد Akhilesh در یک نقطه تنگ

توسط Kulsum مصطفی

لکنو: یکی از اولین VVIP بازدید کنندگان در سیتپور زندان به ملاقات اهل بیت محمد اعظم خان Samajwadi حزب (SP) ملی رئیس جمهور و رئیس سابق وزیر اوتار پرادش Akhilesh Yadav. کهنه سیاستمدار خان رامپور (اوتار پرادش) MP سابق خود قانونگذار پسر عبدالله اعظم به نمایندگی رامپور (اوتار پرادش) Suar مونتاژ بخش و Tezeen خان MLA از رامپور (اوتار پرادش) مجمع دستگیر شدند و به زندان فرستاده شده پس از تسلیم در رامپور (اوتار پرادش) دادگاه در 26th فوریه سال 2020 است. سه نفر از SP خواهد بود قضایی حضانت تا 2 مارس. زندان بود به اتهام گفته متقلبانه تامین و ارسال شناسنامه جعلی از ملک عبدالله در زمان پر کردن نامزدی برای رقابت دولت مجمع انتخابات 2017.

سه اعلام شده بود absconders زمانی که آنها تا به حال موفق به نظر می رسد قبل از دادگاه حتی زمانی که شارژ ورق واصل شد در برابر آنها در آوریل 2019 و غیر bailable حکم صادر شده توسط دادگاه پس از آن. وجود 80 plus پرونده های جنایی در برابر خان از جمله جرائم اقتصادی مربوط به Jauhar دانشگاه که خان صدراعظم. اتهامات طیف وسیعی از بز و کتاب سرقت به رهبری مافیای زمین حرکت در جایی که کشاورزان فقیر زمین بود با زور و اجبار به دست آورد. هنگامی که زمان داده شده به قید وثیقه در چند مورد عمده موارد هنوز هم در انتظار یک تصمیم. هیچ مهلت به نظر می رسد در چشم برای خان از این جنگ حقوقی

Khandaan در زندان

در حالی که در بازداشت به ارمغان می آورد بد پست برای خان به عنوان او می شود اولین MP و رهبر سیاسی به بازداشت با خانواده نیز وجود دارد بافندگی مشکل بزرگ برای Samajwadi که یک مسلمان تکه به عنوان حمایت خود را از پایه در دولت است. در دستگیری اعظم خان یکی از اعضای موسس این حزب و SP را تنها “مسلمان پسر پوستر’ حزب گرفتار برای سال در حال حاضر با بسیاری از موانع داخلی است که سقوط را به یک بحران عمیق است. در حالی که چندین مسلمانان در حزب با بهره گیری از موقعیت های بالا اما هیچ کس به مطابقت اعظم خان قد و قامت و تجربه است. حبس خود را ایجاد کرده است یک خلاء بزرگ است که ممکن است برای پر کردن هر مسلمان رهبر. حزب چپ با هیچ بلند رهبر مسلمان به رهبری اقلیت رای دهندگان در آینده 2022 مجمع انتخابات در دولت است.

نه اصطلاح MLA

نه اصطلاح MLA از رامپور (اوتار پرادش) حوزه است که حدود 51 درصد رای دهندگان مسلمان خان به معنای واقعی کلمه حکومت بر رامپور (اوتار پرادش). این فتنه Pathan کلمه شده است و قانون در این منطقه است. در 2019 Lok سبها انتخابات SP برنده در فقط پنج کرسی یکی از که از Azam. دو نفر دیگر نیز مسلمانان بودند S T حسن مرادآباد و SR Burg از سامبال. این پدر و پسر دو Mulayam سینگ و Akhilesh Yadav اضافه شده قدرت خود را به شکل از برندگان به پنج.

آن را به دلیل ترس از واکنش شدید در رامپور (اوتار پرادش) و این واقعیت که ازم لذت می برد یک سطح حمایت در شهر خانه خود را که ممکن است بر امنیت و نظم و قانون است که این اداره در حالی که مشت محل سکونت او در رامپور (اوتار پرادش) زندان منتقل شده و او را قبل از طلوع آفتاب به سیتپور زندان برخی از 300 فرد متر از رامپور (اوتار پرادش).

به نظر می رسد این حزب هرگز نیاز اعظم خان بیش از آن به او نیاز دارد در حال حاضر. هیچ سیاستمداری در کشور به نظر می رسد به تسلط هنر لفاظی بهتر از او. خود را سبک بی نظیر همراه با اسید زبان تضمین آوار-محرک به ویژه در میان اقلیت است. هیچ SP رهبر است و بیشتر مناسب برای مقابله و بررسی زعفران خشم و نفرت سخنرانی برجسته BJP leaderships. یک ستاره مبارز در انتخابات اعظم خان کلامی شلاق رنگ و لعاب با choicest از کلمات است که انجام می شود با elan. اما به نظر می رسد که یوگی زده در زمان مناسب اعظم خان است به احتمال زیاد به مرکز صحنه در سال 2022 سنجی مونتاژ او خواهد بود شلوغ صرفه جویی در مصرف نه فقط از خود بلکه از تمام قبیله. توپ در حال حاضر در دادگاه از یوگی و او شناخته شده نیست برای مقابله به آرامی با مخالفان خود.

اعظم خان خود و هواداران خود را در حال گریه ناپاک و می گویند که آن همه انتقام گیری سیاسی است و او است که پرداخت قیمت از مخالفت با رژیم در حال حاضر طرح های نابکار و ضد مردم سیاست.

اعظم خان خود اعلام کرد اظهارات صداقت هست-اگر از اقلیت مطرح کرده بود بسیاری از ابرو در گذشته نه فقط در میان خود مردان است اما حتی در خارج. او تا به حال بسیاری از دشمنان به دلیل متکبر خود نگرش خود را با اسید زبان و خلق و خوی ناپاک و زبان. شناخته شده نیست به هر گونه رحمت برای هر کسی که مخالف با او خو کرده antagonized بسیاری از. داستان های بسیاری از خود را بالا انجام شده است دور. کاهش می یابد به صرف دندان ببر در سال های آینده اعظم خان وکیل تبدیل سیاستمدار آورده شده است به زانو خود را از آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه و چه مدت او خواهد بود قادر به گرفتن این فشار است. از یک سلول زندان به دادگاه می توانید بسیاری از بچه ها دشوار سفر در راه ناشناخته به تازگی آغاز شده به اعظم خان و خود را hum saath saath hain خانواده

چگونه آن را همه آغاز شد

Akash Saxena یک BJP رامپور (اوتار پرادش) رهبر تا به حال تسلیم FIR در Hazratganj لاکنو در ژانویه 3, 2019, که در آن او ادعا کرد که عبدالله به حال ارائه شده نادرست تاریخ گواهی تولد. یک مورد ثبت شده بود در برابر عبدالله و در برابر اعظم خان و همسر برای ارسال یک استشهاد به شهادت صحت گواهی. در مارس سال 2020 پلیس واصل اتهام ورق تحت بخش 420 عبدالله بود و مقامش را از دست بدهد توسط دادگاه عالی برای اینکه زیر سن قانونی در تاریخ پر نامزدی مقالات. ادعا شد که عبدالله دارای دو گذرنامه و دو تابه کارت.

در سپتامبر سال 2019 دادگاه با صدور احضاریه به خان گرفتن ادراک از اتهام ورق در برابر آنها را جایی که آنها شده اند به اتهام جعل و تقلب. اما حتی پس از آن زمانی که آنها موفق به نظر می رسد قبل از دادگاه غیر bailable حکم صادر شد. سه نفر بعدها اعلام absconders در بخش 82 CrPC

Suar صندلی خالی می افتد

این اوتار پرادش مجلس در روز پنج شنبه صلاحیت محمد عبدالله اعظم خان از عضویت در مجلس و اعلام Suar صندلی در رامپور (اوتار پرادش) منطقه به عنوان خالی است.

از آنجا که اللهآباد (هند) دادگاه عالی تا به حال کنار انتخابات از محمد عبدالله اعظم خان پسر Samajwadi رهبر حزب اعظم خان, به, Uttar Pradesh, مجلس او بوده است و رد صلاحیت به عنوان یک عضو از آن تاریخ – دسامبر 16, 2019, اطلاع رسانی صادر شده توسط Vidhan Sabha دبیرخانه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>