Aylen Alvarez Flaunts شکل ساعت شنی در منحنی-بغل کردن, سیاه, مینی لباس برای سوزان جدید Instagram Photos

کوبا بمب Aylen آلوارز به احتمال زیاد مجموعه ای از پالس مسابقه با جدیدترین عکس ها در Instagram صفحه. مشترک پست Aylen را لرزاند یک منحنی-بغل کردن و یا کوچک سیاه و سفید لباس می پوشد که نشان داد او شکل ساعت شنی.

ایستاده در درگاه او مطرح شده با یک دست در مقابل درب قاب و عبور از پاهای او را به عنوان او ایستاده بود.

او چشم نواز پوشاک ویژه ruching پایین مرکز و یک “V” یقه که با تاکید بر دکولته. امید بستن به چشم پوشی پوشیدن طلا و جواهر برای این عکس Aylen زوج لباس با برخی از آنها به سختی وجود دارد روشن صندل. او عینک مستقیم قهوه ای تیره مو در قسمت وسط و از آن گذشته کاهش یافت و شانه های او را. او به نظر می رسید دستگیر شده اند حول برخی از این رشته بیش از شانه خود را زمانی که عکس گرفته شده بود.

به عنوان برای او آرایش Aylen برجسته او چشم قهوه ای تیره با خط و سایه اما به نظر می رسید به پوشش داده اند لب های او با برهنه براق. او ناخن نیز صورتی رنگ در تضاد کامل با رنگ های تیره از بقیه از او نگاه کنید.

در عنوان Aylen نشان داد که لباس از مد نوا سریع-مد نام تجاری به خوبی شناخته شده برای تجهیز زیبایی و مد اثرگذارندهها در Instagram. طراحی شده است به نام”لهاسا لباس Ruched.” لباس موجود در رنگ سیاه و سفید که Aylen sported و در اسطوخودوس به عنوان به خوبی. در حال حاضر قیمت برای $27.99.

در این پست تقریبا 200 نظرات طرفداران به نظر می رسید شیفته با Aylen فیزیکی جذابیت. در حالی که بسیاری از نظرات در Aylen مادری اسپانیایی, انگلیسی-زبان, طرفداران باران او را با تعارف به عنوان به خوبی.

“واقعا زرق و برق دار دختر من واقعا شگفت آور, درجه یک, نگاه,” یک نفر نوشت.

یکی از طرفداران پر و نظر خود را با صفت برای توصیف مدل زیبایی است.

“مثل همیشه زیبا و زیبا و فوق العاده و شگفت انگیز” آنها اضافه شده است.

و دیگری به نظر می رسید فکر می کنم که Aylen را ایده آل شریک رمانتیک.

“وای عشق در نگاه اول. من نوع, همسر, کودک, عروسک,” آنها اظهار داشت.

Aylen است که به احتمال زیاد مورد استفاده قرار گیرد برای گرفتن این نوع نظرات در Instagram ارسال. او شبیه نظرات در پست قبلی که در آن او عینک, برهنه, لاتکس, دامن کوتاه, زوج با یک bodysuit تحت زیتون سبز ژاکت.

پس آشکار است که ساز و برگ نیز از مد Nova, Aylen مشترک برخی از کلمات الهام بخش با 3.7 میلیون پیروان.

“زمان برای ما مناسب است برای اندیشیدن به منعکس کننده تفکر و کشف جهان درون ذهن خود ما,” او نوشت.

ارسال شده در دوست داشت بیش از 40 ، 000 بار و بیش از 650 Instagram کاربران اظهار نظر در آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>