وجود دارد یکی دیگر از شیک فروشگاه اسکی آمدن به آسپن در این سال, اما شما نیاز به گرفتن وجود دارد در اسرع وقت. دور است باز کردن یک زمان محدود pop-up در برفی اسکی شهر امروز به جشن راه اندازی خود را با نام تجاری جدید ییلاقی مجموعه است.

این “دور شاله” در باز است از فوریه 14 تا 19 و این اولین بار فرقه های مورد علاقه توشه با نام تجاری فرود آمد در آسپن.

همچنین نگاه کنید به: مجموعه ای از جت: ما مه سفر باید-دارا

دور آماده است تا برای فصل اسکی. حسن نیت ارائه میدهد دور

این برند با دقت به سرپرستی نمای در 602 شرق هایمن خیابان با midcentury مبلمان درختان صنوبر و فضایی برای نشستن و حلق آویز کردن آن را به عنوان نه فقط در مورد بررسی دقیق توشه. فروشگاه میزبانی رویدادها و تجارب مناسب برای کسانی که فقط ترک اسکی اجرا می شود, مانند یک سفارشی اکسیژن نوار سرایدار و شافل در دادگاه و بعد از آن در شب وجود خواهد داشت یک DJ کوکتل و نوشیدنی.

اسپن را برانگیخت دریافت دسترسی سریع به فوق ییلاقی مجموعه; خط جدید است که به طور انحصاری در دسترس در کلبه ییلاقی فروشگاه تا فوریه 18, زمانی که کسانی که از رفتن به آسپن دامنه بیش از آخر هفته می توانید سفارش اسکی الهام گرفته از قطعات.

از دور کلبه ییلاقی است و در حال اجرا. حسن نیت ارائه میدهد دور

“راه اندازی ییلاقی مجموعه به ما لحظه مناسب برای پاپ آپ در آسپن. به عنوان یک نام تجاری ما جلب الهام بخش برای مجموعه ای از نوستالژی در اطراف برخی از مورد علاقه ما یاد شهرهای کوه و اسپن متناسب با این لایحه کاملا” دور از بنیانگذاران جن روبیو توضیح داد. “اسپن نهایی زمستان مقصد بسیاری از مسافران و یک hub برای کسانی که عاشق کوه. ما می خواستیم به جامعه ما یک محل برای جمع آوری و لذت بردن از aprés در دور سبک و اسپن ییلاقی کامل بود راه منحصر به فرد به ارائه این تجربه است.”

این مجموعه در حال حاضر در دسترس در دور شاله. حسن نیت ارائه میدهد دور

کلبه ییلاقی مجموعه با الهام از سبکهای اسکی به نظر می رسد از 1950s و 1960s بنابراین فکر می کنم بسیاری از-y سایه و شیک راه راه. محصول رها کردن شامل سه colorways برای هر چهار سایز از چمدان پلی کربنات; وجود دارد زرد با راه راه سفید با نوار قرمز و دارای نور لرزان سبز و در محدوده قیمت از $275 $345. نیز وجود دارد یک جدید colorway برای کوله پشتی ($225) به درستی لقب “الماس سیاه” به همراه جدید نسخه محدود “آلپ” چاپ برای طول حمل و نقل ($245) و “راش” برای همه جا کیسه ($325).

اما بزرگترین آزادی است دور جدید این برند محصول $145 زرد کیسه های زنجیر. آن را مانند یک چرم فانی بسته اما trendier تر از آنهایی که شما را در هر پدر و مادر در دیزنی جهان با یک کارت حافظه کلیپ کلیدی و جیب zippered اتفاق می افتد که به ایده آل برای برگزاری یک اسکی عبور, ID یا عینک آفتابی. دور انشعاب به مد هم به عنوان نام تجاری همکاری با لحظه ای منحصر به فرد ژاکت گره, و آن را تنها در دسترس در دور شاله.