Awardees 2020 گوگنهایم کمک هزینه های تحصیلی دریافت یک تاسیسات در میان لغو و تعطیلی

جزئیات هنرمند سانفورد Biggers’ Lloottuussساخته شده با عتیقه لحاف تکه. کوروش McCrimmon/دنور پست via Getty Images

در میان شروع از بی ثباتی coronavirus برخی از فرآیندهای حداقل آشکار به عنوان معمول است. این هفته 2020 برندگان سالانه-جایزه گوگنهایم فلوشیپ اعلام شد و در این سال محصول شامل چند وجهی هنرمند سانفورد Biggers, که نشان می دهد متشکل از repurposed پتو قرار بود برای اولین در این ماه در برانکس موزه هنر در شهر نیویورک است. البته با توجه به شرایط ایجاد شده توسط pandemic, دیدن نشان می دهد که در حال حاضر دیگر امکان پذیر است. دیگر هنرمندان از دریافت یاران هیم در این سال شامل افرادی مانند عکاس و عملکرد هنرمند کلیفورد Owens, چند رسانه ای هنرمند Steffani Jemison و هنرمند حمله رعد اسا Bazawule. اما به چه معنی است اهدا می شود یک جشن یاران صندوق زمانی که نمایشگاه در حال لغو شدن چپ و راست و مستقل هنر فروش را به طور قابل توجهی آهسته?

برای برخی از هنرمندان این شناخت است که در یک زمان بسیار مهم که بیشتر روش های سنتی نمایش یک هنر و بالا بردن مشخصات لزوما در دسترس به مردم در مقیاس بزرگ است. Jemison کار که به نظر می رسد که به تازگی حول نمایشگاه ها و کمیسیون در حال حاضر نمی توان بازدید در فرد است. اونز که عملکرد هنر اغلب شامل تعامل با جمعیت و فضاهای عمومی قطعا نمی تواند ادامه برخی از شیوه های سنتی به طور معمول در حال حاضر.

الن Lesperance دیگر 2020 گوگنهایم کمک هزینه تحصیلی دریافت کننده که عمدتا حول محور بافندگی در حال حاضر یک نمایشگاه انفرادی به نمایش در بالتیمور موزه هنر, اما البته که نمایشگاه می تواند در حال حاضر نمی توان به بازدید از آنجا که موزه شده است به طور موقت بسته شده و حداقل تا پایان ماه آوریل است.

در نهایت آنچه که کمک هزینه های تحصیلی و کمک مالی مانند این می تواند ارائه دهد هنرمندان در وسط یک بحران جهانی است که بقا و شانس به دست آوردن نام خود را به اطلاع عموم در زمانی که اخبار اشباع شده است با فاجعه باری بحران. و به عنوان یک قایق نجات یاران هیم قطعا نیست بیش از حد نخ نما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>