Avital کوهن نشان می دهد منحنی در آهک سبز ورزشی, سینه بند و شورت برای آخرین تمرین تصویری

اسرائیل و تناسب اندام, مدل, Avital کوهن flaunted او شکل ساعت شنی در تازه ترین ویدیو در Instagram صفحه. در به اشتراک گذاشته شده کلیپ های زیبایی را لرزاند آهک سبز سینه بند ورزشی و تطبیق کوتاه او به عنوان اعمال در یک باشگاه بدنسازی است. او عینک خود را بلند قهوه ای مو در موی دم اسبی و زوج او رنگی درخشان تمرین لباس با کفش کتانی سفید.

در ابتدای این ویدئو Avital دیده می شود بارها و بارها خم شدن بیش از مدفوع. پس از آن او در نقل مکان کرد به مجموعه ای از تحصن یو پی اس با یک توپ. او آن را در دست خود را به عنوان او دراز بر روی زمین و زمانی که او نهایتا نیم تنه او انداخت و آن را در برابر یک ترامپلاین. Avital, گیر افتاد, آن را به عنوان آن را منعکس و پس از آن خود را کاهش داده بالاتنه پشت بر روی زمین است.

بعدی او معرفی بزرگ ورزش توپ را به تمرین. Avital دراز در پشت او قرار داده و او را در برابر توپ در حالی که او را نگه داشته و باسن او مطرح شده است. سپس او لگد پاهای او را خارج و سپس خم آنها را هل دادن و کشیدن توپ به او ،

سپس او طراحی شده از طریق مجموعه ای از تک پا glute پل که مورد نیاز خود را به منظور بالا بردن یک پا به هوا به عنوان او برداشته باسن خود نگه داشته و پای دیگر در برابر توپ.

در این ویدئو نهایی کلیپ Avital به پایان رسید جلسه تمرین با دوز قلبی او به عنوان دیده می شود کار کردن در سالن ورزش را پله ماشین.

این تصویری بود از یک قطعه از حمایت محتوای خط قرمز, انرژی یک خط از تناسب اندام نوشیدنی. Avital را تمرین فیلم intercut با کلیپ های آشامیدنی خود را از یکی از محصولات خود را.

ارسال شده در بازدید نزدیک به 250000 بار به عنوان این نوشته و نزدیک به 450 Instagram کاربران اظهار نظر در آن است. در آن نظرات Avital طرفداران ابراز قدردانی خود را برای زیبایی او. برخی از این طرفداران با تمرکز بر complimenting انتخاب خود را از لباس تمرین.

“وای شما که سبز کودک!” یک نفر نوشت: قبل از اضافه کردن یک رشته سبز قلب و آتش از emoji.

“شما نگاه کنید واقعا بسیار زیبا است و من شما را تحسین فداکاری است. شکل خود را واقعا خیره کننده است. بنابراین حسادت!” یکی دیگر اضافه شده است.

“نگه داشتن آن تا الهه @avital یک سوم دیدگاه اضافه شده است. “امیدوارم که شما یک جمعه. مراقبت از خود و سالم ماندن است.”

دیگران به نظر می رسید به تمایل یک ارتباط عاشقانه با Avital.

“شما همیشه خیره کننده و زیبایی است. من واقعا دوست دارم شما بچه زرق و برق دار.” “یک چهارم حامی بوده.”تمرین خود را ویدئوها همیشه الهام بخش من است. شما واقعا زرق و برق دار و لال زیبا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>