نویسندگان COVID-19 مطالعه جمع قبلی خود را یافته بر اثر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حمایت Hydroxychl

اکثر نویسندگان با مشخصات بالا مطالعه انجام شده بر روی اثرات هیدروکسی کلروکین جنجالی ضد مالاریا مواد مخدر مورد استفاده در درمان COVID-19 اند کردهاند قبلی خود را یافته است که به مواد مخدر قرار می دهد بیماران در معرض خطر.

سه نویسنده از محاکمه سرب توسط Mandeep R. Mehra از دانشکده پزشکی هاروارد منتشر شده در اواخر ماه مه در لانست مجله پزشکی. سه نفر از چهار نویسنده کردهاند مطالعه خود را زیر مستقل داوری بود که اجازه دسترسی به اطلاعات که مورد استفاده قرار گرفت محققان با توجه به تپه.

انتشار گزارش داد که داده های این مطالعه به دست آمده از Surgisphere شرکت گفت که داوران که آنها نمی خواهد که به آنها اجازه می دهد دسترسی به کل مجموعه داده به منظور مطالعه آن است. شرکت ذکر شده است که اجازه می دهد دسترسی خواهد نقض توافقنامه محرمانه آنها با مشتریان خود را.

سه نفر از چهار نویسنده منتشر شده بیانیه ای روز پنج شنبه گفت که آنها “وارد این همکاری برای مشارکت در ایمان خوب است و در زمان نیاز در طول COVID-19 بیماری همه گیر.”

“ما عمیقا عذر خواهی به شما سردبیران و خوانندگان مجله برای هر گونه خجالت و یا ناراحتی که این ممکن است باعث شود.”

در مجله پزشکی منتشر شد که در این مطالعه نیز با صدور بیانیه ای بیان کرد که آن را “طول می کشد مسائل علمی یکپارچگی بسیار جدی” است و آنها بر این باورند وجود دارد “بسیاری از برجسته سوال در مورد Surgisphere و اطلاعات است که گفته شده در این مطالعه” با توجه به تپه.

انتشار گزارش داد که این مطالعه ادعا کرد که نگاه نتایج 96,000 COVID-19 بيمار تحت درمان در 671 بیمارستان ها در شش قاره های مختلف. که اطلاعات جمع آوری شده توسط Surgisphere شرکت که متعلق به Sapan دسای. مالک که یکی از نویسندگان این مطالعه نشانه ای نیست بر روی جمع شدن توسط دیگر نویسندگان.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به حمایت از استفاده از هیدروکسی کلروکین در اوایل COVID-19 همه گیر شده اند. فقط هفته پیش رئیس جمهور اعلام کرد که مصرف مواد مخدر که انکار شد و پزشکان پس از آن تبدیل به یک موضوع در اخبار.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده رئيس جمهور اعلام شده است مصرف هیدروکسی کلروکین prophylactically به دنبال داشت تنها چند روز بعد اعلام کرد که او به زودی به قطع مصرف مواد مخدر است.

رئیس جمهور اعلام کرد که او مصرف این دارو همراه با روي و که کاخ سفید دکتر امضا از رئیس جمهور با در نظر گرفتن مالاریا درمان است. دکتر گفت فشار تهمت استفاده از مواد مخدر است که “سود بالقوه از درمان هرحال خطر نسبی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>