دولت استرالیا مراحل Coronavirus پیشگیری: “نه آواز بدون هیچ Mingling’

استرالیا, خارجه نیو ساوت ولز اجرا کرده است محدودیت های جدید پس از یک افزایش در این کشور coronavirus موارد ABC اخبار گزارش.

NSW برتر Gladys Berejiklian اعلام رزرو در رستوران ها و کافه ها و کافه ها محدود خواهد شد و به 10 نفر. مراسم ازدواج و رویدادهای شرکت می تواند تا 150 شرکت کنندگان در حالی که مجالس ترحیم و مذهبی و تجمعات پوش خواهد شد در 100 نفر است.

“ما نیاز به مطلقا همه نشسته زمانی که آنها در یک محل است. بدون هیچ آواز و از هیچ mingling” گفت: Berejiklian.

او اذعان کرد که ممکن است دشوار برای حوادث هیجانی مانند مجالس ترحیم.

“آنها احساسی از موارد که در آن مردم می دانیم هر یک از دیگر و است که باعث افزایش خطر انتقال,” او گفت:.

NSW افسر ارشد پزشکی کری شعار تایید شده است و هشت مورد جدید از coronavirus تشخیص داده می شود یک شبه. NSW بهداشت و درمان در حال حاضر درمان 101 coronavirus موارد از جمله یک بیمار در بخش مراقبت, اما نه نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی.

یک خوشه از coronavirus موارد بوده است مربوط به تقاطع هتل به عنوان گزارش شده توسط نگهبان.

NSW سلامت تماس با ردیاب Jennie Musto استفاده هندسی تست برای تعیین محل وقوع.

“یک مرد از ملبورن آمد به محل کار در سیدنی و پس از آن وجود دارد برخی از انتقال است که در آن محل کار و سپس همه آنها رفت و به یک مهمانی که شب از سوم ژوئیه در تقاطع هتل. پس این است که در آن همه آغاز شد.”

در کنفرانس مطبوعاتی امروز Dr شعار تایید تقاطع شیوع مسئول تا چهار زنجیره انتقال. 42 coronavirus موارد مرتبط شده اند به هتل از جمله 27 نفر بودند که در تماس با مردم و حضور در محل.

این اقدامات سختگیرانه تر آمده پس از افزایش موارد تشخیص داده شده در ویکتوریا دولت همسایه به NSW.

در جولای 9 پایتخت دولت ملبورن وارد دولت مستند به گزارش BBC.

این مستند پس از دولت دیدم 191 موارد جدید در یک روز بالاترین نرخ روزانه پس از همه گیر آغاز شد.

در جولای 2, شهر ساخته شده یک تصمیم بحث برانگیز برای قرار دادن نه مسکن بلوک به مستند مجبور تقریبا 3000 ساکنان به ماندن در داخل آپارتمان خود را. این مستند خواهد بود برداشته برای آن دسته از ساکنان یک بار آنها آزمایش شده است ادعا کرد مقامات.

پس از اخبار ویکتوریا مستند Berejiklian گفت NSW ساکنان باید “احساس کرده” و “خیلی مراقب باشید.”

Inquisitr گزارش واکسن در حال توسعه توسط شرکت Pfizer و BioNTech داده شد یک مسیر سریع تایید شده توسط اداره غذا و دارو. سریع پیگیری تصویب بدان معنی است که معمول بررسی فرآیندهای خواهد بود و توپ رو به بالا به طوری که واکسن دیر اداره می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>