استرالیا مدل اولیویا Mathers Sizzles در یک, کوچک, یوزپلنگ-چاپ لباس شنای زنانه دوتکه و فلاپی کلاه Instagram

اولیویا Mathers بازگشت به او Instagram روز چهارشنبه به گرما همه چیز را با خیره کننده پست جدید. مدل استرالیایی دیدم او بی عیب و نقص, برنزه بدن در بیکینی سکسی نگاه کنید که در سمت چپ بسیار کمی به تخیل.

دوربین قرار شد نزدیک به 23 سال از او به عنوان مطرح شده علیه یک بافت دیوار سفید در حالی که به دنبال ساحل آماده در پررنگ, یوزپلنگ-چاپ لباس شنای زنانه دوتکه از Bsaics شنا که کاملا مناسب او بدنسازی-honed ، او تا به حال سر کج کردن به جای تبدیل شده است به سمت لنز به عنوان او تنظیم یک طرف تسمه از برزیل برش لباس شنای زنانه دوتکه پایین به ضرب گلوله دستگیر شد. از طرف دیگر نازک بند در حال حاضر به نظر می رسد در یک موقعیت مناسب — بالا بر ران او به برجسته تر و تمیز کمر و معوج abs.

نیمه بالای اولیویا شنا بود از کلاسیک هولتر سبک است که نمایش او باب روز بازوها و شانه ها. آن را به حال نازک تسمه که پیچیده محکم در اطراف او ribcage و گردن و برجسته کوچک نقره ای حلقه جزئیات است که به نحیف شماره یک اشاره از bling. مقدار زیادی از رخ قرار گرفت با تشکر از لباس شنا را ياوه یقه و کوچک به شکل مثلث فنجان که به طعنه یک نگاه اجمالی از sideboob به عنوان به خوبی.

اولیویا نگه داشته جانبی را به حداقل اضافه کردن تنها یک مجموعه ای از خوش طعم حلقه به عنوان را به توجه بیش از حد دور از او قاتل منحنی. او همچنین عینک مرسوم اندازه كلاه به ارائه برخی از سایه از خورشید طلایی است که به اوج خود رسید به اتاق. خروس بزرگ, قفل های ریخته شده در مقابل صورت خود را زیر سر او دنده فلاپی لبه به طور موثر پنهان کردن چهره او اما به عکس یک artsy و ظریف پرنیان.

اولیویا را 577,000 پیروان در رسانه های اجتماعی پلت فرم به سختی خجالتی در مورد نشان دادن عشق خود را برای جدیدترین علاوه بر این به شبکه. پس از فقط شش ساعت از رفتن زندگی می کنند پس از انباشته بیش از 15000 دوست دارد. اضافی 50 طرفداران flocked به بخش نظرات آن ها نیز هست.

“چه زیبایی” یک نفر نوشت.

“عیار با bod!!” کنایه آمیز یکی دیگر از فن.

“زیبا و کامل مطرح” یک سوم پیرو اظهار داشت.

“من عاشق این لباس شنای زنانه دوتکه!” اضافه شده یک چهارم تحسین.

اولیویا شناخته شده است برای پر کردن او Instagram صفحه با سکس, شنا, به نظر می رسد, اما, او نوشته شده اند و چند دور بین از اواخر سال. این مدل آخرین دیده می شود در یک لباس شنای زنانه دوتکه در مه 31, هنگامی که او به اشتراک گذاشته رجعت ضربه محکم و ناگهانی به یکی از تعطیلات در باهاما. این تصویر که انباشته بیش از 45,000 دوست دارد تا به امروز او را دیدم تاب آبی دو قطعه در حالی که wading را از طریق آب های فیروزه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>