مدل استرالیایی ناتالی Ed Westwick نشان می دهد مناسب بدن در ساق و سینه بند ورزشی در برف عکس

ناتالی ed westwick نشان داد بدن مناسب خود به 1.2 میلیون Instagram followers با اکثر پست های اخیر. در روز سه شنبه فوریه 25, مدل استرالیایی در رسانه های اجتماعی محبوب برنامه برای ارسال یک زن و شوهر از عکس های فوری از خودش در تمرین مجموعه ای است که او را در آغوش گرفت بدن, نمایشگاه رقم شگفت انگیز او.

برای عکس, ed westwick ایستاده بود در خارج در زمینه های برفی در حالی که با پوشیدن او نه چندان مناسب-برای-به-سرد لباس. اولین تصویر دیدم ماکسیم مدل با یک پا در مقابل دیگر در حالی که اسلحه خود را در کنار او در برخواهد داشت که به او flattered منحنی. در دوم, ed westwick قرار می گیرد سلاح های خود را در سراسر معده او به عنوان او مطرح شده با پاهای او را از هم جدا. او کج شده سر خود را به سمت, به عنوان او را دیدم یک لبخند روشن.

Ed westwick گرفت تصاویر در دریاچه تاهو در کالیفرنیا به عنوان نشان داد توسط برچسب جغرافیایی. در عنوان او اشاره کرد چقدر او را دوست دارد این “جادویی بخشی از جهان است.”

Ed westwick را لرزاند دو قطعه تمرین در یک مجموعه دار بژ تن ساخته شده است که او خورشید را بوسید پوست ایستادگی کردن. او سینه بند ورزشی ویژه ضخامت تسمه که رفت دور گردن او. در بالا نیز افتخار یقه که نشسته پایین در مدل قفسه سینه, اذیت کردن یک بیت از او رخ. این بند همچنین شامل یک مفتول در کویل-تا بافت در جلو که به آن جزئیات خوب.

در پایین بدن, ed westwick sported یک جفت شلوار یوگا که نشسته در بالای او bellybutton. بالا پاهای چسبیده به او بلند و باریک میانی و برجسته تضاد بین او itty bitty و قوی لگن. این پخش بودند جامد در طول یک سبک کلاسیک. به عنوان ed westwick اشاره در عنوان او تا به حال مجموعه ای جدید از الو یوگا نام او اغلب همکاران با و ترویج در Instagram خوراک.

Ed westwick عینک مو بور او را در قسمت وسط و مدل دهید پایین. او راست رشته کاهش یافت و بیش از شانه های او در آینده به یک استراحت در قفسه سینه خود را.

این عکس ها ثابت می شود یک ضربه با ed westwick طرفداران. در کمتر از یک ساعت از انتشار این پست به دست آورد بیش از 3500 دوست دارد و بیش از 55 نظرات امیدوار کننده است که بسیاری از تعاملات همچنان به ریختن در ساعات آینده. Instagram کاربران در بخش نظرات به بیحوصلگی حرف زدن در مورد ed westwick زیبایی و به اشتراک گذاری تحسین خود را برای او.

“ملکه یخ” یک کاربر chimed در اضافه کردن برف ریزه و ملکه emoji در پایان دهید.

“به دنبال بزرگ!” یکی دیگر از فن پاسخ داد از جمله OK دست علامت شکلک بعد از کلمات.

“شما مطمئنا یک زن زیبا” اضافه شده یک سوم فن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>