مدل استرالیایی کیسی Costelloe Stuns در ساحل در یک پیچیده بیکینی سفید

کیسی Costelloe بازگشت به او Instagram صفحه: دیروز با به اشتراک گذاری جدید است که ثابت کرد چشم پوشی کرد. مدل استرالیایی حیرت زده او 803,000 پیروان او به عنوان flaunted او را به شکل باور نکردنی در حالی که با بهره گیری از یک روز زیبا در ساحل.

کیسی با ارسال پالس های مسابقه به عنوان او کار می کرد دوربین در یک نحیف بیکینی سفید از اندی Bagus که آیا راه بیشتر نشان از پوشش. دو قطعه آراسته بود با پیچیده تسمه تکه دوزی به شکل گل و افتخار رسوا طراحی که چیزی جز نعمت برای ستاره شدن. آن را شامل یک افسار به سبک بالا با تسمه نازک که نمایش او اسلحه و شانه و یقه غوطه که در سمت چپ او bronzed دکولته به طور کامل برهنه. پوشاک نیز برجسته مثلث فنجان که به سختی به اندازه کافی برای مهار شهوت انگیز او دارایی افشای زیبا از رخ و sideboob که تقریبا ریخته از این قطعه به طور کامل.

مطابق با کف تعیین شده برای یک صفحه نمایش به عنوان به خوبی به لطف بالا-برش سبک است که نمایش او مجسمه ران. مدل مطرح شده در یک زاویه کمی در مقابل دوربین, آشکار است که او شنا نیز از یک daringly دارای گونه های برامده سبک است که به طعنه یک نگاه اجمالی از او پرت derriere. در ضمن آن نازک تسمه نشسته بالا بر روی باسن خود را با تکیه تلفظ کردن و تمیز کمر و جلب توجه به او بدون abs.

کیسی همچنین عینک سفید توری پوشش با روز ساحل لباس او اجازه دهید آن را hamm تمام راه را به پایین سلاح های خود را و جمع آوری پشت سر او غنیمت است. او افزود نازک گردنبند طلا نیز به سختی-وجود گروه مقدار کامل از bling.

خروس بزرگ, گیسوان پوشیده بودند و به آرامی وزید در نسیم اقیانوس و او sported یک نرم افزار ساده از آرایش است که او برجسته ویژگی های قابل توجه. گلم نگاه به تشکیل برهنه رژ لب گرد سرخ, سوسو زننده, هایلایت و ریمل مژه و ابرو.

جای تعجب نیست که beachside ضربه محکم و ناگهانی شانس بسیار خوبی با کیسی ارتش از طرفداران عاشقانه. آن را انباشته از حدود 12000 دوست دارد پس از 17 ساعت از رفتن زندگی می کنند و اضافی 300-plus نظرات و تعارف.

“مانند یک الهه” یک نفر نوشت.

“به شکل باور نکردنی,” کنایه آمیز دیگری پیرو.

“OMG کاملا خیره کننده, زیبا و سکسی” بوده یک سوم تحسین.

“خانم Costelloe من لال” اضافه شده یک چهارم فن.

کیسی بوده است سرگرم کننده طرفداران او با تعدادی از الاغ لباس شنای زنانه دوتکه به نظر می رسد در Instagram به تازگی. هفته گذشته این مدل تبدیل به گرما هنگامی که او flaunted او بی عیب و نقص, هیکل در نیروی دریایی آبی دو تکه. این پست ثابت می شود یکی دیگر از ضربه racking تا بیش از 9,800 دوست دارد و 326 نظرات به تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>