کرم پای, هاردکور Skaines طعنه 504,000 Instagram طرفداران و پیروان در روز پنج شنبه مارس 26, زمانی که او در زمان به محبوب پلت فرم رسانه های اجتماعی برای ارسال یک نشاط عکس از جدید ترین گریز به بالی, اندونزی.

این عکس نشان داد که استرالیا بمب و سفر vlogger با بازگشت او به بیننده. این دوربین قرار داده شده بود در سطح زمین و گرفتن Skaines از یک زاویه است که دراز و مشخص شده او دلخواهی ، این مدل تا به حال پای راست تکیه به جلو به عنوان او را نگه داشته و دیگر بصورتی پایدار و محکم در جای خود در راه است که بیشتر برجسته منحنی طبیعی از بدن او. سر او را به سمت چپ به عنوان او در زمان مناسب دست به موهای او.

22-در سال vlogger ایستاده بود زیر یک چتر خورشید در مقابل یک کم نرده های بامبو. آبهای فیروزه ای اقیانوس glistened در پس زمینه در برابر شن و ماسه سفید. با توجه به geotag او اضافه شده به پست Skaines در Uluwatu پر از تپه سنگ آهک منطقه است که به برخی از بالی دیدنی ترین ویلاهای لوکس و تفریحی.

Skaines بود که به نام “زن روز” توسط GQ استرالیا در ماه ژوئن سال 2017 sported همه سیاه و سفید دو تکه کت و شلوار حمام کلاسیک ساحل نگاه ساخته شده است که او عمیقا پوست دباغی پاپ. لباس شنای زنانه دوتکه او افتخار شورت لا کونی پایین که به سختی تحت پوشش هر چیزی در همه عریان او دور خوش بر و رو ، کف های ویژه تسمه نازک که نشسته بالا در طرف نمایش کامل خود را گسترده لگن و پایین بدن است که در تقابل با او بلند و باریک میانی.

مدل زوج او پایین لباس شنای زنانه دوتکه با تطبیق بالا با تسمه نازک که رفت دور گردن او و در اطراف او بازگشت. جلوی لباس شنای زنانه دوتکه نبود به طور کامل قابل مشاهده در این عکس. Skaines نیست به اشتراک گذاری که در آن لباس شنا خود را از.

پس از رفتن زندگی می کنند عکس, به دست آورد بیش از 14,400 دوست دارد و بیش از 130 نظرات.

“شما [sic] وبلاگ نگه داشتن من سرگرم rn. تند غذا Q&A به حال من واقعی LOLing” یک کاربر chimed در اضافه کردن یک رشته از پوزخند صورت با عرق از emoji.

“هیچ کلمه” پاسخ داد: یکی دیگر از زیر یک کلمه با آتش و قلبی چشم از emoji.

“رقم خیره کننده” یک سوم raved, فرار نظر با 100-علامت آتش و چند تن هلو از emoji.

ویدیو یوتیوب است که تقریبا 40 دقیقه, آلوده با بسیاری از ماجراهای او در بالی از جمله بازدید از دوستان که در این جزیره است. این vlog, همچنین, ویژه, دوست پسر او را که قرار بود با او در طی دو هفته او صرف وجود دارد. در عنوان Skaines به ذکر است که این خواهد بود که آخرین vlog در حالی که پس از سفر بوده است به شدت محدود میان شیوع COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de