استرالیا بمب Tarsha Whitmore Slays در کوتاه زرد لباس

استرالیا بمب Tarsha Whitmore tantalized او Instagram followers با یک به روز رسانی که در آن او را لرزاند یک شکل آغوش لباس زرد. Tarsha مطرح شده در گسترده لوکس فضا با الگو کف سنگ و ستون های سفید در سراسر. Tarsha اشاره نکرد که دقیقا او تنها نشان می دهد که ضربه محکم و ناگهانی گرفته شد در Gold Coast, Queensland, استرالیا, در برچسب جغرافیایی.

Tarsha را لرزاند یک شکل آغوش رنگ زرد لباس کوتاه که در سمت چپ کمی به تخیل. این لباس مینی تا به حال آشکار یقه که نشان داد یک وسوسه انگیزی مقدار از رخ و تنگ پارچه چسبیده به هر اینچ از منحنی. رنگ زرد رنگ نگاه باور نکردنی در برابر او برنزه پوست گیر یک لگن را کمی به او sauntered در سراسر سنگ کف. این لباس از برند اوه پولی و Tarsha مطمئن ساخته شده به برچسب با نام تجاری در تصویر خود را به عنوان به خوبی به عنوان در عنوان پست ،

لبه دار کردن لباس به پایان رسید فقط چند اینچ بالاتر از زانو های خود را و نگاه flaunted برخی از او باب روز است. او نگه داشته و نگاه ساده و اضافه کردن هر گونه لوازم جانبی فراتر از سفید کوچک کیسه های جمع شده در زیر بازوی او. او افزود: یک جفت کفش با حذف صدر ساخته شده است که پاهای او را نگاه حتی بیشتر از آنها اگر چه نظر او در عنوان پست پیشنهاد کرد که کفش نشده اند ممکن است راحت ترین کفش انتخاب کنید.

Tarsha طولانی قفل آبشاری پایین قفسه سینه خود را در حجیم فر رسیدن به تمام راه را به دور کمر او. او را لرزاند برهنه سایه ای بر لب و مژه بلند که برجسته او نگاه زرق و برق دار.

https://www.instagram.com/p/B9KaMl8H5mA/

Tarsha مشتاق Instagram followers نمی تواند به اندازه کافی از کون به روز رسانی و پست متصلب تا بیش از 6,100 دوست دارد در عرض فقط یک ساعت. بسیاری از طرفداران او نیز تصمیم به ترک یک نظر بر روی پست برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را در نگاه و سیگار کشیدن پست دریافت 81 دیدگاه در همان مختصر دو ساعت طول زمان.

“دختر شما نگاه شگفت انگیز” یکی از طرفداران گفت: به دنبال یک رشته از قلب چشم از emoji.

“فقط آن را دوست دارم. شما در حال زرق و برق دار” یکی دیگر اضافه شده است.

یکی پیرو به سادگی گفت: “وسواس.”

Bronzed بمب نیست ترس به او نشان دهد بسیار گرم منحنی در رسوا لباس به عنوان Instagram صفحه ثابت می کند. فقط دیروز به عنوان Inquisitr گزارش Tarsha او را هیجان زده پیروان با دو Instagram update که در آن او را لرزاند ساده اسپاگتی بند لباس است که تا به حال مشابه شکل آغوش شبح. این گروه نشان داد او کافی دارایی های او به عنوان جامعی برخی از تصاویر در خارج و او نگاه خیره کننده در ساده و در عین حال نگاه اغوا کننده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>