استرالیا بمب Tarsha Whitmore tantalized او Instagram followers با لودگی ضربه محکم و ناگهانی است که در آن او را لرزاند یک لباس سفید کوچک در یک بازی گاه به گاه شات.

در تصویر Tarsha مطرح شده در پشت چرخ از یک خودرو لوکس. او نمی او نشان محل دقیق اما او برچسب گذاشته شده توسط Gold Coast, Queensland, استرالیا در geotag از پست. در زیرنویس Tarsha ذکر است که او در راه او را به انجام برخی از خرید و به او نگاه شهوت انگیز و در عین حال آسان برای تفرج.

Tarsha لرزاند سفید لباس مینی است که شامل یک تی شرت به سبک بالا با خدمه گردن و آستین کوتاه. ترد سفید رنگ نگاه باور نکردنی در برابر او برنزه پوست و لباس او را در آغوش گرفت منحنی به کمال است. Tarsha مطرح شده با یک پا لبه پنجره رساند تا پایین لباس او را تقریبا به طور کامل پنهان اما طرفداران می توانید ببینید که سجاف نمی رسیدن به بیش از چند اینچ پایین او ران. لباس ظاهر می گردد از یک آجدار مواد که اضافه شده اضافی کمی از بافت به نگاه.

Tarsha زوج مینی لباس با برخی از کفش کتانی سفید با ضخامت پلت فرم تنها. او ادامه داد: در سفید رنگ حتی در لوازم جانبی خود را به عنوان او قفل طولانی شد به عقب کشیده در یک موی دم اسبی و امن با scrunchie. این گیج استراحت یک دست بر روی ساق پا در حالی که دیگر بازی با یک رشته از موهای خود را. او خیره شد و مستقیم به دوربین با لب های او جدا صورتی نرم و براق پوشش پوت و آرایش چشم انجام می شود در زنگ های خنثی.

پست یک به روز رسانی و پس از به اشتراک گذاری یک ارتباط ضربه محکم و ناگهانی Tarsha کردم احمقانه نوشته شده و یک شات دوم که در آن او را لرزاند های مختلف بیان. در این عکس پاهای او عبور شد و نشان کردن بدن اما او گیر زبان او در یک اهل تفریح و بازی نگاه کنید.

Tarsha طرفداران نمی تواند به اندازه کافی از سیگار کشیدن ضربه محکم و ناگهانی و ارسال دریافت بیش از 17,900 دوست دارد در عرض فقط چهار ساعت. بسیاری از طرفداران او را به بخش نظرات به اشتراک گذاشتن افکار خود را در گروه.

یک فن بود و به خصوص شیفته Tarsha را واضح کفش کتانی سفید و سوال “چگونه می توانم به شما در حفظ و مربیان خود را پس از تمیز کردن به دنبال؟”

“زرق و برق دار” یکی دیگر از فن گفت: پس از چندین emoji.

“زیبا مثل همیشه!” یکی پیرو اضافه شده است.

Tarsha به رخ کشیدن منحنی او برای او مشتاق Instagram followers. فقط دیروز به عنوان Inquisitr گزارش گیج از استرالیا به اشتراک گذاشته شده در یک ضربه محکم و ناگهانی است که در آن او را لرزاند کوچک صورتی لباس شنای زنانه دوتکه. که به ضربه محکم و ناگهانی او مطرح در فضای تخت با رنگ سفید نیمه محض پرده در اطراف آن. منحنی او به سختی تحت پوشش نحیف سینه بالا و پایین لباس شنای زنانه دوتکه رشته در یک رنگ که ظهور در برابر او برنزه پوست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su