Tarsha Whitmore به اشتراک گذاشته سوزان به روز رسانی جدید به او Instagram حساب به او نشان می دهد 774,000 چگونه او احساس در مورد آب و هوای فعلی او در حال تجربه.

در روز سه شنبه, فوریه 11, استرالیا, بمب, در زمان به محبوب پلت فرم رسانه های اجتماعی برای ارسال یک عکس از خودش در کوچک است که در سمت چپ کمی به تخیل و طرفداران او به سختی می تواند حاوی شور و هیجان خود را.

برای عکس Whitmore نشسته در یک پاسیو شیک تخت پوشش داده شده در ورق های سفید. بر بستر رز سیاه تاج پیچیده شده در پارچه سفید. یک استخر بزرگ تکمیل تصویر. مدل و تاثیر گذار نشان داد از طریق geotag که ضربه محکم و ناگهانی گرفته شد در Gold Coast, Queensland در کشور مادری خود. اما او مشخص نیست محل دقیق او حلق آویز کردن در.

در زیرنویس استرالیا smokeshow به اشتراک گذاشته است که او نتواند خورشید است.

19-سال-مدل های قدیمی را لرزاند دو قطعه کت و شلوار حمام کردن در یک نوزاد صورتی رنگ که آورده خود را دباغی می کند. در قسمت بالای بدن او تا به حال در یک bandeau سبک بالا که برجسته بدون تسمه ترک او را قوی شانه خط بر روی صفحه نمایش کامل. بالا نشسته پایین در Whitmore قفسه سینه, نمایشگاه بسیار کمی از او فراوان رخ.

سبزه زیبایی تیمی بالای او با یک جفت از کف مطابق با فوق العاده نازک تسمه که در کنار او. تسمه نشسته بالا در قاب برجسته کامل خود را گسترده لگن در حالی که تقابل آنها با itty bitty کمر.

به عنوان Whitmore نشان داد, عنوان, لباس شنا خود را توسط حسن نیت ارائه میدهد از مشکی, یک, سیدنی طراحی شده شنا با نام تجاری. Whitmore عینک, خروس بزرگ, هایلایت مو در اندک جانبی و عقب کشیده پایین موی دم اسبی. او موجی رشته شد و خار بر شانه راست, در حال سقوط بر روی سمت او.

Whitmore نشستم و در کنار او به دوربین و سرش را در همان جهت. او نگاه به سمت راست در یک نقطه خارج از قاب با لب های او جدا در یک شیوه ای اغوا کننده.

عکس فوری بود با ضربه طرفداران او. در کمتر از نیم ساعت از انتشار این پست به دست آورد بیش از 7,800 دوست دارد و بیش از 80 نظرات امیدوار به جذب تعداد زیادی تعامل بیشتر در ساعات آینده.

کاربران از پلت فرم رسانه های اجتماعی در بخش نظرات به اشتراک گذاشتن افکار خود را در مورد تصویر, دوش گرفتن Whitmore با تعارف.

“بمب” یک کاربر raved, فرار نظر با آتش و قلبی چشم از emoji.

“شما نگاه بیش از حد خوب” پاسخ داد: یکی دیگر از فن همچنین اضافه کردن یک آتش شکلک بعد از پیام.

“مانند یک کودک!!!” یک سوم کاربر chimed در شکوه خاموش نظر با شکلک ها و قلب بنفش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im